PROMOCJA ZAKOŃCZONA

źródło: mbank.net.pl

Rusza nowa promocja w mBanku, w której za otrzymanie wynagrodzenia na konto w mBanku można otrzymać nawet do 200 zł. Poniżej analiza promocji 🙂

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 30 września 2019 roku. Można do niej przystąpić do 28 lutego 2019 roku.

Dla kogo jest ta promocja

W promocji mogą wziąć udział nowi klienci banku – osoby, które po 1 stycznia 2016 roku nie miały zawartej umowy z mBankiem. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który po dniu 1 stycznia 2016 roku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy bądź rachunek oszczędnościowy o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017 lub w dniu złożenia wniosku oprowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy bądź rachunek oszczędnościowy o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017.

Uwaga! W promocji nie mogą wziąć udziału osoby otwierające rachunek wspólny.

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w promocji należy założyć eKonto Standard wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji i podpisać umowę o prowadzenie rachunku bankowego z mBankiem.

Drugim warunkiem, który trzeba spełnić jest złożenie wniosku o przeniesienie wynagrodzenia na rachunek bankowy w mBanku. Można to zrobić przez mLinię lub w serwisie transakcyjnym.

Jakie warunki należy spełnić

Pierwszą nagrodę możesz zdobyć już w pierwszym miesiącu po otwarciu konta promocyjnego. Otrzymasz 20 zł za złożenie wniosku o przeniesienie swojego wynagrodzenia na konto w mBanku.

Drugą nagrodę o wartości 80 zł otrzymasz w drugim miesiącu po otwarciu konta promocyjnego, za pierwszy przelew wynagrodzenia, w pierwszym miesiącu.

W trzecim miesiącu po otwarciu konta promocyjnego możesz otrzymać 50 zł za przelew wynagrodzenia w drugim miesiącu po otwarciu konta promocyjnego.

Ostatnią premię w wysokości 50 zł otrzymasz w czwartym miesiącu po otwarciu konta promocyjnego za przelew wynagrodzenia na konto w trzecim miesiącu po otwarciu konta bankowego w mBanku.

Nagroda

Nagrody zostaną wypłacone w czterech kolejnych miesiącach kalendarzowych eKonto danego Użytkownika, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Użytkownik spełni warunki promocji. W sumie możemy zgarnąć łatwe 200 zł 🙂 🙂 🙂

eKonto Standard

Analizę eKonta Standard znajdziesz na tej stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/mbank

Dokumenty