W promocji karty kredytowej Millenium Banku zdobyć możemy 200 zł za założenie karty oraz dokonywanie płatności plus nawet do 760 zł moneybacku za płatności kartą.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.03.2020 r lub do wyczerpania puli nagród- 10 000 sztuk. O wyczerpaniu puli nagród bank poinformuje nas za pomocą strony internetowej.

Dla kogo jest ta promocji

Do skorzystania z promocji uprawnione są osoby, które od 1.01.2017 r nie posiadały karty kredytowej w Millenium Banku oraz nie były w procesie wnioskowania o rezygnację z karty.

Jak przystąpić do promocji

Najpierw musimy złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej: Millenium Mastercard Impresja, Millenium Visa Impresja lub Millenium Visa Alfa oraz zawrzeć umowę o kartę.

Wniosek o kartę złożymy poprzez Millenet lub aplikację mobilną banku. Zatem, aby zawnioskować o kartę, musimy posiadać już konto osobiste lub firmowe w Banku.

Jakie warunki należy spełnić

Po zawarciu umowy musimy jeszcze wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem na łączną kwotę minimum 200 zł w okresie trzech kolejnych miesięcy. Przykład:

  • Gdy zawnioskujemy o kartę w lutym, płatności wykonujemy w marcu, kwietniu i maju 2020r,
  • Gdy zawnioskujemy o kartę w marcu, płatności wykonujemy w kwietniu, maju i czerwcu 2020r.

Biorąc udział w promocji jednocześnie będziemy zwolnieni z opłaty za obsługę karty przez okres 12 miesięcy, jeśli w każdym z miesięcy wykonamy minimum jedną płatność kartą.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy do końca czerwca 2020r, jeśli złożymy wniosek o kartę w lutym lub do końca lipca, gdy zawnioskujemy w marcu.

W momencie wypłaty nagrody musimy być nadal posiadaczami karty kredytowej.

Moneyback za płatności kartą- do 760 zł w skali roku

Płacąc kartą kredytową Millenium Banku możemy skorzystać z moneybacków. Płacąc kartą Millenium Impresja dostaniemy 5% zwrotu w sklepach: Apart, Empik, Carrefour, travelplanet.pl, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, Penny Black, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Oysho, Zara Home, UterQue, Stradivarius

Natomiast posiadając kartę Millenium Alfa możemy liczyć na zwrot 5% wartości zakupów w sklepach: Apart, Sephora, Leroy Merlin, Inter Cars, Empik, Cinema City

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy