W wakacyjnej edycji promocji Konta firmowego Mój Biznes w Millennium Banku możemy zyskać rekordowe 700 zł premii. Główną premię w wysokości 400 zł otrzymamy za założenie Konta Mój Biznes i spełnienie dwóch prostych warunków promocji, kolejne 300 zł trafi do nas za podpisanie umowy o terminal płatniczy.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 sierpnia 2021r lub do wyczerpania puli nagród

PULA NAGRÓD: tak – 3000 szt

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, wymagane są wpływy na konto i umowa o terminal

DO ZDOBYCIA: nawet 700 zł w gotówce

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.08.2021 r lub do wyczerpania puli nagród – 3000 sztuk

Dla kogo jest ta promocja

W promocji mogą wziąć udział nowi klienci Banku – przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG, którzy w ciągu 12 miesięcy licząc od dnia rozpoczęcia promocji, czyli 1.07.2021r nie posiadali konta firmowego w Millennium Banku. Z promocji wykluczeni są przedsiębiorcy, którzy otworzyli Konto 360° w promocji i odstąpili od umowy.

Jak przystąpić do promocji

W promocji niezbędne jest założenie Konta Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes. Zawnioskować o konto możemy na jeden z trzech sposobów: w bankowości internetowej Millenet (gdy posiadamy konto osobiste), w aplikacji mobilnej Banku lub na dedykowanej stronie internetowej.

Podczas wnioskowania o konto powinniśmy wyrazić wymagane zgody: na przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych oraz na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą telefoniczną i przez kanały elektroniczne.

Jakie warunki należy spełnić

Główna premia zostanie nam przyznana, gdy zapewnimy zewnętrzny wpływ na konto w kwocie min 1000 zł oraz gdy wykonamy jednorazowy przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł lub wykonamy transakcje kartą w kwocie co najmniej 500 zł. Oba warunki musimy spełnić w każdym z trzech miesięcy – we wrześniu, październiku listopadzie 2021r

Uwaga! Wpływem na Konto nie może być „wpływ z innych rachunków bankowych – indywidualnych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą (….) prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium T FI S.A.”

Dodatkowe 300 zł zostanie nam przyznane pod warunkiem, że podpiszemy umowę o terminal płatniczy i za jego pomocą zapewnimy wpływ w wysokości 1000 zł. Czas na założenie terminala mamy do 30.11.2021r.

Nagrody

Obie premie zostaną nam przekazane na konto otwarte w promocji najpóźniej do 31.12.2021r. Pamiętamy, że otrzymana premia powstaje w związku z działalnością gospodarczą i musimy się z niej rozliczyć.

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest