W 3 edycji promocji Konta Przekorzystnego Biznes w Banku Pekao S.A zyskać możemy nawet 600 zł. Warunki promocji pozostają niezmienne. Równocześnie trwa promocja konta osobistego, w której otrzymamy dodatkowe 200 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.03.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Uczestnikami w promocji mogą być przedsiębiorcy, którzy w okresie od 1.08.2019r do 31.12.2019r nie posiadali konta w Banku. Poniżej zapis z regulaminu:

Dla przedsiębiorców, przez których rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do promocji musimy podpisać umowę o Konto Przekorzystne Biznes z kartą debetową Mastercard i dostępem do bankowości elektronicznej Pekao24.  Ponadto wymagane jest od nas zaakceptowanie regulaminu promocji oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym.

Jakie warunki należy spełnić

Pierwszą premię w kwocie 200 zł dostaniemy za:

 • wykonanie przelewu do ZUS na kwotę minimum 100 zł miesięcznie,
 • wykonanie co najmniej 1 płatności kartą debetową na kwotę minimum 100 zł
 • wykonanie co najmniej 1 przelewu (innego niż do ZUS) przez aplikację mobilną PeoPay lub stronę m.pekao24.pl na kwotę minimum 100 zł.

Wszystkie powyższe warunki musimy spełnić przez kolejne 3 miesiące następujące po miesiącu, w którym otworzyliśmy rachunek.

Drugą premię o wysokości 200 zł możemy otrzymać, gdy zawrzemy umowę o terminal płatniczy, a następnie przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu od otwarcia rachunku przyjmiemy płatności na kwotę 500 zł miesięcznie. Z tej premii skorzystać mogą firmy, którzy nie działają w branży:

  • biura turystyczne,
  • kantory,
  • lombardy,
  • agencje towarzyskie,
  • kasyna,
  • sprzedaż detaliczna broni i amunicji,
  • produkcji broni i amunicji

Trzecie 200 zł otrzymamy, gdy w ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta weźmiemy kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową na kwotę minimum 5000 zł.

W promocji zyskamy również zwolnienie z opłat za wpłaty BLIK we wpłatomatach Euronet lub PlanetCash przez 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy o konto.

Nagrody

Każda premia zostanie nam wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Pamiętajmy, że premia podlega opodatkowaniu.

200 zł za założenie Konta Przekorzystnego

Zakładając konto indywidualne i aktywnie z niego korzystając, premię możemy powiększyć o dodatkowe 200 zł. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/200-zl-w-promocji-konta-przekorzystnego-w-banku-pekao-sa-3-na-koncie-oszczednosciowym

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!