Po długiej przerwie, ponownie rozpoczęła się promocja Konta Przekorzystnego Biznes w Pekao S.A, w której zdobyć możemy łącznie 600 zł. Warunków do spełnienia w promocji jest dość dużo.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 30.09.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do przedsiębiorców o rocznych przychodach netto ze sprzedaży poniżej 5 mln, którzy na dzień 1.08.2019r nie posiadali konta w banku. Poniżej zapis z regulaminu:

Dla przedsiębiorców, przez których rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Jak przystąpić do promocji

W promocji musimy podpisać umowę o Konto Przekorzystne Biznes z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej Pekao24.  Wnioskując o konto musimy zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji możemy zyskać łącznie 600 zł, jednak premia podzielona jest na 3 części, każda wynosi 200 zł. Aby otrzymać każdą z nich trzeba spełnić ściśle określone warunki.

 • Pierwsze 200 zł dostaniemy, jeśli przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia konta wykonamy przelew do ZUS na kwotę minimum 100 zł miesięcznie, wykonamy co najmniej 1 płatność kartą debetową na kwotę co najmniej 100 zł oraz wykonamy co najmniej 1 przelew (inny niż do ZUS) przez aplikację mobilną PeoPay lub stronę m.pekao24.pl na kwotę minimum 100 zł.
 • Kolejne 200 zł możemy zyskać, jeśli zawrzemy umowę o terminal płatniczy oraz przyjmiemy w nim płatności na kwotę 500 zł miesięcznie przez okres 3 miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy. Ta cześć premii przeznaczona jest dla przedsiębiorców, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej w branży:
  • biura turystyczne,
  • kantory,
  • lombardy,
  • agencje towarzyskie,
  • kasyna,
  • sprzedaż detaliczna broni i amunicji,
  • produkcji broni i amunicji
 • Ostatnie 200 zł możemy otrzymać, jeśli w okresie 6 miesięcy od otwarcia konta firmowego dodatkowo zawrzemy z Bankiem umowę o kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową na kwotę minimum 5000 zł.

Oprócz tego zakładając konto w promocji nie zapłacimy za wpłaty BLIK we wpłatomatach Euronet lub PlanetCash na rachunek przez 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy o konto.

Nagrody

Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Premia podlega opodatkowaniu.

Premia, którą można zyskać jest bardzo wysoka – aż 600 zł. Warto pamiętać, że do zyskania całej premii oprócz standardowej aktywności na koncie trzeba zawrzeć umowę o terminal płatniczy(i aktywnie z niego korzystać) oraz umowę o pożyczkę, kredyt lub kartę kredytową.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy