W wiosennej edycji promocji Konta firmowego Mój Biznes w Millennium Banku możemy zyskać nawet 600 zł premii. Pierwsze 300 zł premii otrzymamy za założenie Konta Mój Biznes i spełnienie warunków promocji, a kolejne 300 zł otrzymamy za podpisanie umowy o terminal płatniczy i będzie z niego aktywnie korzystać

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 30 kwietnia 2021r lub do wyczerpania puli nagród

PULA NAGRÓD: tak – 3000 szt

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, ale warunki trzeba spełniać prze 3 miesiące oraz podpisać umowę o terminal płatniczy

DO ZDOBYCIA: 300 zł w gotówce + 300 zł za terminal

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 30.04.2021 r lub do wyczerpania puli nagród – 3000 sztuk

Dla kogo jest ta promocja

W promocji mogą wziąć udział nowi klienci Banku- przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG, którzy w ciągu 12 miesięcy licząc od dnia rozpoczęcia promocji, czyli 2.03.2021r nie posiadali konta firmowego w Millennium Banku. Z promocji wykluczeni są przedsiębiorcy, którzy otworzyli Konto 360° w promocji i odstąpili od umowy.

Jak przystąpić do promocji

W promocji konieczne jest założenie Konta Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes. Zawnioskować o konto możemy na jeden z trzech sposobów: w bankowości internetowej Millenet (gdy posiadamy konto osobiste), w aplikacji mobilnej Banku lub na dedykowanej stronie.

Podczas wnioskowania o konto powinniśmy wyrazić wymagane zgody: na przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych oraz na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą telefoniczną i przez kanały elektroniczne.

Jakie warunki należy spełnić

  • Pierwsze 100 zł premii otrzymamy za samo podpisanie umowy o konto
  • Kolejne 100 zł premii zostanie nam przyznana, gdy wykonamy jednorazowy przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł lub wykonamy transakcje kartą w kwocie co najmniej 500 zł w każdym z trzech miesięcy- maju, czerwcu i lipcu 2021r.
  • Trzecią premię 100 zł dostaniemy, gdy zapewnimy na konto wpływ w wysokości minimum 1000 zł w okresie trzech następujących miesięcy – maju, czerwcu i lipcu 2021r.

Uwaga! Wpływem na Konto nie może być „wpływ z innych rachunków bankowych – indywidualnych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą (….) prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium T FI S.A.”

Ostatnie, tym razem 300 zł w promocji zasili nasze konto pod warunkiem, że podpiszemy umowę o terminal płatniczy i za jego pomocą zapewnimy wpływ w wysokości 1000 zł. Czas na założenie terminala mamy do 31.05.2021r.

Nagrody

Premia za otwarcie Konta zostanie nam wypłacona do 15.05. 2021r, natomiast pozostałe premię zostaną nam przekazana na konto otwarte w promocji najpóźniej do 31.08.2021r. Pamiętamy, że otrzymana premia pozostaje w związku z działalnością gospodarczą i musimy zapłacić podatek.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest