Ruszyła 2 edycja promocji Konta Przekorzystnego Biznes w Banku Pekao S.A, w której do zdobycia nawet 600 zł. Jednak, podobnie jak w poprzedniej edycji, warunków do spełnienia w promocji jest dość dużo. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.12.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji mogą przystąpić przedsiębiorcy o rocznych przychodach netto ze sprzedaży poniżej 5 mln, którzy w okresie od 1.08.2019r do 30.09.2019r nie posiadali konta w banku. Poniżej zapis z regulaminu:

Dla przedsiębiorców, przez których rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w promocji należy podpisać umowę o Konto Przekorzystne Biznes z kartą debetową Mastercard i dostępem do bankowości internetowej Pekao24.  Musimy zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji zyskać możemy łącznie 600 zł premii.

Pierwsze 200 zł dostaniemy za samo otwarcie konta oraz za aktywne jego korzystanie.  Gdy  przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia konta wykonamy przelew do ZUS na kwotę minimum 100 zł miesięcznie, wykonamy co najmniej 1 płatność kartą debetową na kwotę co najmniej 100 zł oraz wykonamy co najmniej 1 przelew (inny niż do ZUS) przez aplikację mobilną PeoPay lub stronę m.pekao24.pl na kwotę minimum 100 zł.

Kolejne 200 zł zyskamy za zawarcie umowy o terminal płatniczy oraz przyjęcie w nim płatności na kwotę 500 zł miesięcznie przez okres 3 miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy. Z tej premii skorzystać mogą przedsiębiorcy, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej w branży:

  • biura turystyczne,
  • kantory,
  • lombardy,
  • agencje towarzyskie,
  • kasyna,
  • sprzedaż detaliczna broni i amunicji,
  • produkcji broni i amunicji

Ostatnie 200 zł możemy otrzymać za zawarcie umowy o produkt kredytowy na kwotę minimum 5000 zł w okresie 6 miesięcy od otwarcia konta firmowego.

Dodatkowo korzystając z promocji nie zapłacimy za wpłaty BLIK we wpłatomatach Euronet lub PlanetCash na rachunek przez 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy o konto.

Nagrody

Premię otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Pamiętajmy, że premia podlega opodatkowaniu.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy