PROMOCJA ZAKOŃCZONA

źródło: mbank.pl

Trwa promocja konta firmowego mBiznes konto standard w mBanku. W promocji możemy szybciej i sprawniej założyć firmę, zyskać do 500 zł oraz otrzymać dodatkowe korzyści. Zapraszamy do analizy promocji 😊

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do dnia 31.03.2019 roku.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do klientów, którzy w dniu składania wniosku o otwarcie firmy nie prowadziły jednoosobowej działalności gospodarczej. Z promocji możemy skorzystać zarówno będąc klientem indywidualnym banku, jak i będąc nowym klientem banku. Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które wzięły już udział w promocji Proste konto i 500zł na nową firmę

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w promocji należy złożyć wniosek o rejestrację działalności gospodarczej oraz o założenie konta bankowego mBiznes konto Standard. Następnie musimy podpisać umowę o konto mBiznes konto Standard.

Podczas składania wniosku o założenie działalności mamy możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z księgową. Z księgową możemy skontaktować się za pomocą infolinii.

Jakie warunki należy spełnić

Warunek, jaki musimy spełnić jest prosty – w okresie 5 miesięcy od dnia zawarcia umowy należy dokonywać płatności składek ZUS z konta na kwotę minimum 250 zł miesięcznie oraz w każdym miesiącu wykonać minimum jedną płatność kartą wydaną do rachunku.

Nagrody

Za spełnienie warunków promocji możemy otrzymać premię miesięczną w wysokości 100 zł przez 5 kolejnych miesięcy. Zatem do zdobycia mamy 500 zł 🙂 Premia będzie nam wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Gwarancja niezmienności opłat przez 2 lata

Przystępując do promocji, możemy zyskać dodatkowe korzyści przez 2 lata od dnia otwarcia rachunku bankowego, do których należą:

  • darmowe prowadzenie naszego rachunku
  • darmowe przelewy internetowe ELIXIR
  • brak opłaty za kartę
  • darmowe wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander
  • darmowe wpłaty we wpłatomatach mBanku, Euronetu

Po dwóch latach bank będzie pobierał opłaty zgodnie z aktualna taryfą opłat i prowizji

mKsięgowość

mBank proponuje nam również dostęp do księgowości. W ofercie banku mamy do wyboru mksięgowość Start lub mksięgowość Komfort. Wszystko w zależności od tego, czy chcemy samodzielnie prowadzić naszą księgowość, czy zlecić jej prowadzenie profesjonalnej księgowej.

W ramach mksięgowości Start otrzymujemy dostęp do bezpłatnej księgowości online, w której możemy wystawiać e-faktury, księgować je w systemie oraz wykonywać przelewy podatkowe. E-księgowość kosztuje 0 zł.

Natomiast w mksięgowości Komfort zyskujemy opiekę osobistą księgowej, która zaksięguje nasze dokumenty, wypełni i wyśle nasze deklaracje do ZUS i US, przygotuje przelewy za podatki i faktury. Za księgowość zapłacimy 150 zł miesięcznie (cena obejmuje wystawienie 20 dokumentów, wysyłanie dokumentów w formie elektronicznej).

Dokumenty

Regulamin promocji: 500zł na nową firmę