W VIII edycji Programu Poleceń w Santander Banku, jako aktualny klient Banku za skuteczne polecenie konta zarobimy 50 zł w gotówce. Łącznie nawet 500 zł, gdy polecimy konto 10 osobom. Natomiast, gdy założymy konto z polecenia zarobimy 50 zł, jednak tym razem premia zostanie nam wypłacona w postaci 3400 punktów w Programie Bezcenne Chwile.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
  • Trwa do: 30 października 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: 50 zł za polecenie konta
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Program trwa do 30.10.2020 r.

Dla kogo jest ta promocja

Uczestnikiem Programu jako osoba polecająca możemy zostać, gdy spełnimy następujące warunki: jesteśmy pełnoletni, posiadamy konto w Santander Banku z Usługą Santander Internet oraz udostępniliśmy swój numer telefonu i e-mail do kontaktu. Dodatkowo wymagane jest od nas wyrażenie poniżej wymienionych zgód:

  • na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
  • na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną oraz
  • na elektroniczny kanał kontaktu- EKK.

Do Programu możemy zapraszać swoją rodzinę i znajomych, którzy są osobami pełnoletnimi lub osobami małoletnimi, w imieniu których występuje Przedstawiciel Ustawowy oraz które są nowymi klientami Banku i nie posiadały konta w Banku Santander od 1.07.2019 r.

Jak przystąpić do promocji

Jedyne co musimy zrobić jako osoba polecająca to wygenerować kod polecającego w serwisie Santander Internet, zatwierdzić zapoznanie się z Regulaminem Programu oraz przekazać nasz kod znajomym i rodzinie nieposiadającym konta osobistego w Banku.

Osoba, której przekażemy kod wnioskuje o otwarcie Konta Jakie Chcę z kartą debetową Mastercard Dopasowaną i usługą Santander online. Zawnioskować może za pomocą strony internetowej, w placówce lub za pośrednictwem usług bankowości telefonicznej. Co dla nas, jako polecających jest istotne, aby polecona przez nas osoba podczas wnioskowania podała otrzymany od nas kod.

Osoba polecona powinna również wyrazić te same zgody, które wyraża osoba polecająca (opisane powyżej) oraz dodatkową zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie informacji, że jest klientem banku w celu realizacji programu oraz upoważnienie Banku do przekazania polecającemu informacji o dokonanych przez niego i przez Bank czynnościach niezbędnych do uzyskania nagrody.

Jakie warunki należy spełnić

Po założeniu konta, osoba polecona musi spełnić dwa warunki. Po pierwsze powinna co najmniej jeden raz zalogować się do Aplikacji Santander mobilnej lub do Santander Internet. Po drugie musi dokonać płatności za zakupy na kwotę minimum 300 zł, zaznaczając, że jedna transakcja musi zostać wykonana za pomocą płatności BLIKpozostałe kartą lub BLIKIEM. (z płatności wyłączone są wypłaty z bankomatów i transakcje cashback.).

Oba warunki Programu muszą być spełnione do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym osoba polecona zawrze umowę o konto, jednak nie później niż do 30.11.2020r.

Oczywiście, po otwarciu konta nowy klient może przystąpić do Programu Poleceń i zarabiać polecając konta.

Nagrody

Nagrodę jako osoba polegająca otrzymamy na konto w Banku do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Natomiast osobie poleconej nagroda w postaci kodu Bezcenne Chwile zostanie przekazana w Santander Internet/ Santander Mobile w tym samym terminie, czyli do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełni warunki promocji. Aby wykorzystać przyznaną nagrodę osoba polecona musi zarejestrować się w Programie Bezcenne Chwile i wybrać nagrodę. Na wykorzystanie kodu ma 36 miesięcy od momentu ich otrzymania.

Aby polecać musisz mieć konto, otwórz je

Do końca promocji pozostało:

29 days : 15 hrs : 35 mins : 13 secs

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!