Kolejny raz trwa promocja konta firmowego Mój Biznes w Millennium Banku do zdobycia nawet 500 zł premii – 300 zł za spełnienie warunków gwarantujących również darmowe prowadzenie konta oraz 200 zł za założenie terminala płatniczego.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 29.02.2020 r lub do wyczerpania puli nagród – 3000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

W promocji może uczestniczyć przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG, który nie ma zawartej umowy z Bankiem o konto firmowe. Z promocji wykluczeni są również przedsiębiorcy, którzy otworzyli Konto 360° w promocji, a następnie rozwiązali umowę.

Jak przystąpić do promocji

Musimy założyć Konto Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes poprzez aplikację mobilną Banku– Millenet. Zatem, aby otworzyć rachunek firmowy, musimy wcześniej posiadać konto osobiste.

W promocji musimy wyrazić niezbędne zgody: na przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

Jakie warunki należy spełnić

Aby uzyskać premię wystarczy, że w każdym miesiącu- do 31.03.2020r, 30.04.2020r oraz 31.05.2020 r wykonamy jednorazowy przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł oraz otrzymamy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł. Za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunki promocji Bank naliczy nam premię w kwocie 100 zł, co da nam łącznie 300 zł.

Dodatkowo możemy otrzymać jednorazową premię w kwocie 200 zł, gdy do końca maja 2020r zamówimy terminal płatniczy oraz zapewnimy za jego pomocą wpływ min 1000 zł.

Uwaga! Wpływem na Konto nie może być „wpływ z innych rachunków bankowych –indywidualnych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą (….) prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium T FI S.A.”

Nagrody

Premia zostanie nam wypłacona najpóźniej do 30.06.2020r na konto otwarte w promocji. Pamiętamy, że otrzymana premia pozostaje w związku z działalnością gospodarczą i mamy obowiązek ją rozliczyć opłacając podatek.

Konto Mój Biznes

Więcej informacji o Koncie Mój Biznes znajdziecie tutaj: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/konto-firmowe-millennium-bank

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy