Przystępując do IX edycji Programu Poleceń w Santander Banku, zarówno jako osoba polecająca, jak również osoba polecona zarobimy 50 zł w gotówce. Maksymalnie do zdobycia w Programie nawet 500 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
  • Trwa do: 31 stycznia 2021r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia:  50 zł za polecenie konta
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Program trwa do 31.01.2021 r.

Dla kogo jest ta promocja

Osobą polecającą możemy zostać, gdy jesteśmy pełnoletni, posiadamy konto w Santander Banku z Usługą Santander Internet oraz udostępniliśmy swój numer telefonu i e-mail do kontaktu. Dodatkowo wymagane jest od nas wyrażenie poniżej wymienionych zgód:

  • na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
  • na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną oraz
  • na elektroniczny kanał kontaktu- EKK.

Do Programu możemy zapraszać swoją rodzinę i znajomych, którzy są osobami pełnoletnimi lub osobami małoletnimi, w imieniu których występuje Przedstawiciel Ustawowy oraz które są nowymi klientami Banku i nie posiadały konta w Banku Santander od 1.11.2019 r.

Jak przystąpić do promocji

Aby polecać konta powinniśmy wygenerować kod polecającego oraz zaakceptować regulamin Programu. Kod znajdziemy w serwisie Santander Internet lub w aplikacji mobilnej Banku. Po jego wygenerowaniu przekazujemy go naszym znajomym i rodzinie, którzy nie mają jeszcze konta osobistego w Banku.

Po otrzymaniu od nas kodu polecenia osoba polecona składa wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą debetową Mastercard Dopasowaną i usługą Santander online. Złożyć wniosek może za pomocą strony internetowej, w placówce lub za pośrednictwem usług bankowości telefonicznej. Podczas wnioskowania osoba polecona musi podać otrzymany kod polecenia

Osoba polecona powinna również wyrazić te same zgody, które wyraża osoba polecająca (opisane powyżej) oraz dodatkową zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie informacji, że jest klientem banku w celu realizacji programu oraz upoważnienie Banku do przekazania polecającemu informacji o dokonanych przez niego i przez Bank czynnościach niezbędnych do uzyskania nagrody.

Jakie warunki należy spełnić

Osoba polecona musi spełnić dwa warunki w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, jednak nie później niż do 28.02.2021r. A mianowicie powinna co najmniej jeden raz zalogować się do aplikacji  mobilnej i do bankowości internetowej. Oprócz tego wykonać płatności za zakupy na kwotę minimum 300 zł, zaznaczając, że jedna transakcja musi zostać wykonana za pomocą płatności BLIK, pozostałe kartą lub BLIKIEM. (z płatności wyłączone są wypłaty z bankomatów i transakcje cashback.).

Po otwarciu konta osoba polecona może przystąpić do Programu Poleceń jako osoba polecająca.

Nagrody

Nagrodę dla polegającego i poleconego zostaną wypłacone na konto w Banku do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Sprawdź szczegóły na stronie promocji

Do końca promocji pozostało:

57 days : 20 hrs : 42 mins : 15 secs

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!