PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Trwa 2 edycja Programu poleceń w Banku Credit Agricole. Zarówno polecający i polecony może zyskać 50 zł za każde polecenie konta lub za założenie konta z polecenia. Zapraszamy do analizy promocji

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 31.05.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Aby polecać konto innym (być osobą polecającą) musimy być posiadaczem konta w Banku Credit Agricole.

Jako osoba polecona możemy wziąć udział w programie, gdy jesteśmy nowymi klientami banku, to znaczy od 265 dni nie byliśmy posiadaczem konta.

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w Programie jako osoba polecająca musimy wypełnić formularz zgłoszeniowy np. za pośrednictwem strony, w którym podamy nasz aktualny numer telefonu oraz wyrazimy niezbędne zgody.

Następnie Bank przekaże nam kod polecenia za pomocą wiadomości sms, który przekazywać możemy nowym klientom banku. I to tyle. Za każde skuteczne polecenie bank wypłaci nam 50 zł. Możemy polecać konto dowolnej liczbie osób. Maksymalnie zyskać możemy 500 zł.

Jako osoba polecana powinniśmy zawrzeć umowę o konto w okresie 30 dni od dnia złożenia wniosku o konto. Zawierając umowę o konto musimy wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych.

Jakie warunki należy spełnić

Oprócz zawarcia umowy o konto jako osoba polecona powinniśmy w każdym z 3 miesięcy od zawarcia umowy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł lub zapewnić wpływ na konto na kwotę minimum 500 zł dla Konto dla Ciebie Movi oraz minimum 1000 zł dla pozostałych kont. Za spełnienie warunków bank wypłaci nam premię w kwocie 50zł.

Nagrody

Nagroda zostanie wypłacona osobie polecającej i poleconej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.

Ważne! Do momentu wypłaty premii dla polecającego, zarówno osoba polecona, jak i polecająca nie mogą rozwiązać umowy o prowadzenie konta.

Dokumenty

Dodatkowe 300 zł

Zakładając konto osobiste w Banku Credit Agricole możemy przystąpić do promocji, w której do zyskania mamy do 300 zł. W ramach promocji wybieramy, w jaki sposób będziemy zarabiać, bowiem możemy otrzymać premię za przeniesienie wynagrodzenia, premię za zwrot za rachunki lub premię CAsaver z bonusem 50%. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: Nawet 300 zł premii w promocji Konta dla Ciebie w Credit Agricole – do wyboru jedna z trzech premii

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy