Trwa kolejna edycja promocji karty kredytowej w BNP Paribas, w której do zdobycia voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w jednym ze sklepów: Allegro, RTV EURO AGD, Empik lub H&M. Jeśli ktoś nie zdąrzył w poprzedniej edycji to jest kolejna szansa. Zapraszamy do analizy promocji

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

W promocji wziąć udział możemy najpóźniej do dnia 30.09.2019r lub do czasu osiągnięcia liczby 2000 wniosków promocyjnych. O wyczerpaniu puli nagród bank poinformuje za pomocą strony.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest do nowych klientów banku, czyli osób, które w ciągu ostatnich 18 miesięcy nie miały zawartej umowy o kartę kredytową w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że wypełnimy formularz kontaktowy poprzez stronę promocji. Następnie skontaktuje się z nami pracownik Banku i pomoże w  procedurze wnioskowania o kartę.  W ostatnim kroku powinniśmy zawrzeć umowę o kartę Kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold.

Jakie warunki należy spełnić

W ramach promocji otrzymamy bon o wartości 100 zł za każdy miesiąc, jeśli wykonamy płatności kartą o łącznej wartości 1000 zł. Nagrodę możemy otrzymać przez pierwsze 4 miesiące następujące po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę o kartę. Jeśli w danym miesiącu nie spełnimy warunków promocji, to zarobimy odpowiednio mniej.

Transakcje bezgotówkowe akceptowane w ramach promocji:

  • płatności kartą za usługi lub towary w sklepach stacjonarnych, internetowych
  • operacje gotówkowe polegające na zleceniu przelewu środków pieniężnych z karty
  • wypłata gotówki kartą z bankomatu

Nagrody

Nagrodę dostaniemy w ciągu 7 dni od zakończenia miesiąca, za który została naliczona. Nagrodę możemy odebrać poprzez stronę internetową mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od dnia jej przyznania logując się na stronę poprzez podanie identyfikatora klienta.

Nagrodę musimy wykorzystać najpóźniej do 31.05.2020r .

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!