PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Trwa bardzo interesująca promocja karty kredytowej w BNP Paribas, w której za założenie karty kredytowej i spełnienie prostego warunku możemy zyskać do 400 zł w formie bonu do wykorzystania w sklepie internetowym morele.net. Zapraszamy do analizy promocji

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do czasu osiągnięcia liczby 4000 wniosków promocyjnych, jednak nie później niż do 31.05.2019 roku. O wyczerpaniu puli nagród bank poinformuje za pomocą strony mambonus.pl

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, czyli osoby, które w ciągu ostatnich 18 miesięcy nie miały zawartej umowy o kartę kredytową w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w promocji należy wypełnić formularz rejestracyjny poprzez stronę.

Wymagane jest od nas zaakceptowanie następujących zgód: zgody na warunki Regulaminu, zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika i przekazanie ich bankowi w zakresie promocji oraz zgody na przekazanie informacji organizatorowi o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego skontaktuje się z nami pracownik Banku i pomoże w  procedurze wnioskowania o kartę. Później musimy zawrzeć umowę o kartę Kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold.

Jakie warunki należy spełnić

Możemy zdobyć nagrodę o wartości 100 zł przez 4 kolejne miesiące aktywnego korzystania z karty kredytowej założonej w ramach promocji, czyli łącznie 400 zł. Warunek do spełnienia jest jeden. W każdym z 4 kolejnych miesięcy powinniśmy dokonać płatności kartą na kwotę minimum 1000 zł. Pierwszy miesiąc liczony w promocji jest miesiącem następującym po tym, w którym zawarliśmy umowę o kartę.

Jeśli w któryś z miesięcy nie uda nam się spełnić warunków promocji, nie wyklucza nas to z dalszego w niej udziału. Wtedy zyskamy odpowiednio mniej 300 zł, 200 zł, 100 zł.

Transakcje bezgotówkowe akceptowane w ramach promocji:

  • płatności kartą za usługi lub towary w sklepach stacjonarnych, internetowych
  • operacje gotówkowe polegające na zleceniu przelewu środków pieniężnych z karty
  • wypłata gotówki kartą z bankomatu

Transakcje nieuwzględnione w promocji:

  • zwrócone lub sporne
  • przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku
  • wykonane kartami dodatkowymi
  • polegające na zasileniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych

Nagrody

Nagrodę otrzymamy do 7 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Nagrodę możemy odebrać poprzez stronę internetową www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od dnia jej udostępnienia. Nagroda ważna jest do 15.05.2020r.

Dokumenty