Kolejny raz w rewelacyjnej promocji karty kredytowej Citi Simplicity w Citi Banku możemy zyskać aż 400 zł na zakupy na Allegro. Wystarczy, że założymy kartę i będziemy dokonywać płatności za jej pomocą.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 14 czerwca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: Voucher na Allegro o wartości 400 zł

 

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja ważna jest do dnia 14.06.2021r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Citi Banku, który od 1.01.2020r nie posiadał karty kredytowej w Citi Banku.

Wnioskując o kartę kredytową musimy spełnić dodatkowe warunki :

  • jako klient indywidualny – musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza – nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być  prowadzona co najmniej 2 lata.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI

Wystarczy, że zawnioskujemy o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity poprzez stronę internetową oraz na podstawie złożonego wniosku zawrzemy umowę o kartę. Ponadto w ciągu 10 dni od zawarcia umowy o kartę kredytową musimy jeszcze dostarczyć do Banku dokument dochodowy np. wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące.

Umowę o kartę możemy zawrzeć całkowicie zdalnie- swoją tożsamość weryfikując robiąc zdjęcie dowodu osobistego i zdjęcia twarzy. Kartę kredytową otrzymamy pocztą.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Gdy kartą zostanie nam przyznana, powinniśmy spełnić jeszcze dwa warunki. Po pierwsze musimy aktywować aplikację mobilną Citi Mobile oraz do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogować się w niej minimum jeden raz.

Po drugie powinniśmy wykonać płatności kartą o łącznej wartości 1000 zł w terminie do końca 3 miesiąca po zawarciu umowy o kartę.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

Oprócz nagrody głównej możemy być zwolnieni z opłaty za obsługę karty kredytowej i karty dodatkowej w ciągu 12 miesięcy pod warunkiem wykonania transakcji kartą na łączną kwotę 300 zł miesięcznie, począwszy od drugiego miesiąca po zawarciu umowy o kartę. Bank zwróci nam opłatę w kolejnym miesiącu następującym po tym, w którym spełnimy warunki.

Przypomnijmy, że opłata za kartę kredytową Citi Simplicity wynosi 12 zł miesięcznie, za kartę dodatkową 6 zł miesięcznie.

NAGRODY

Informację o nagrodzie znajdziemy w serwisie bankowości internetowej CitiBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Nagroda zostanie nam przesłana poprzez wiadomość w serwisie bankowości najpóźniej w ciągu 60 dni od daty otrzymania wiadomości informujące o jej przyznaniu.

Nagrodę możemy wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od daty jego otrzymania, jednorazowo musimy wydać całą kwotę.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Pin It on Pinterest