W Banku Pekao SA trwa promocja kart Mastercard. W zamian za rejestrację karty w Programie Mastercard Bezcenne Chwile i zalogowanie się do aplikacji PeoPay zdobędziemy 3400 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile do wykorzystania na dowolnie wybraną nagrodę.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do dnia 30.06.2020 r lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród- 100 000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest do klientów Banku, którzy zawarli umowę z Bankiem o kartę debetową lub kredytową Mastercard lub Maestro, najpóźniej do dnia 31.03.2020r oraz wcześniej nie rejestrowali się w Programie Bezcenne Chwile.

Jak przystąpić do promocji

Powinniśmy przystąpić do Programu Mastercard Bezcenne Chwile rejestrując swoją kartę w Programie za pomocą bankowości internetowej Pekao24 lub za pomocą strony bezcennechwile.pl. Za samą rejestrację otrzymamy 1000 punktów powitalnych.

Jakie warunki należy spełnić

Kolejne 2400 punktów w Programie dostaniemy za zalogowanie się co najmniej jeden raz do aplikacji PeoPay.

Nagrody

Punkty powitalne zostaną nam przyznane w ciągu 14 dni roboczych od dnia spełnienia przez nas warunków Programu. Natomiast punkty PeoPay trafią do nas w ciągu 30 dnia od dnia spełnienia warunku Programu.

Punkty ważne są przez 6 miesięcy od dnia ich otrzymania. Możemy je wykorzystać na dowolnie wybraną przez siebie nagrodę.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!