W CitiBanku trwa Program Poleceń kart kredytowych. Za skuteczne polecenie karty kredytowej naszym znajomym zyskamy pokaźną nagrodę w gotówce, która waha się w granicach 200 – 300 zł. A jeśli nasz znajomy, zakładając kartę w Banku, skorzysta z jednej z dostępnych promocji zgarnie nagrodę w postaci: słuchawek OPPO Enco W31, Smartfona LG K30 Dual Sim LMX320EMW, 200 zł na zakupy do Lidl lub do 720 zł zwrotu za paliwo.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 22 marca 2021r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: od 200 zł za polecenie
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 22.03.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Program przeznaczony jest do obecnych klientów Citi Banku posiadających kartę kredytową w Banku.

Jak przystąpić do promocji

Aby polecać kartę kredytową znajomym wystarczy, że wypełnimy formularz podając w nim swoje dane, a następnie wygenerujemy unikalny link, który przekazujemy swoim znajomym polecając kartę kredytową w Banku.

Jakie warunki należy spełnić

Abyśmy otrzymali nagrodę w Programie polecony przez nas znajomy powinien podpisać umowę o kartę kredytową korzystając z otrzymanego linka, a następnie ją aktywować. Musi również wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej

Wysokość nagrody, którą otrzymamy zależy od ilości osób, którym skutecznie polecimy kartę w Banku. Za pierwszą i drugą poleconą osobę otrzymamy po 200 zł w gotówce, za trzecią  i czwartą – po 250 zł, a za piąta i kolejne już po 300 zł.

Jedną z dostępnych w promocjach nagród może zyskać również osoba przez nas polecona, jeśli spełni określone regulaminem promocji warunki. Do wyboru ma: Słuchawki OPPO Enco W31, Smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW, 200 zł na zakupy do Lidl lub do 720 zł zwrotu za płatności za paliwo w ciągu trzech lat.

Nagroda

Informację o nagrodzie znajdziemy w wiadomości w bankowości elektronicznej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Promocja tylko dla posiadaczy karty kredytowej w Citi Banku. Jeśli nie masz najpierw zawnioskuj o kartę

Do końca promocji pozostało:

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest