źródło: bgzbnpparibas.pl

Kilka dni temu ruszyła druga edycja promocji w Banku BGŻ BNP Paribas. Podobnie jak w pierwszej edycji bank premiuje płatności mobilne. W sumie mamy do zgarnięcia 300 zł w ciągu roku 🙂

Od kiedy do kiedy trwa promocja

Promocja trwa od 15 stycznia 2018r do 31 marca 2018r roku.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku o przystąpienie do promocji nie posiadały(współposiadały) konta osobistego w Banku. Oto zapis z regulaminu:

1) nie jest lub nie był Posiadaczem ani Współposiadaczem konta osobistego w Banku (w tym w BNP Paribas Bank Polska S.A. i Banku BGŻ S.A.) w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku o przystąpienie do Promocji,

Jak przystąpić do promocji

Aby przystąpić do promocji wystarczy złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą do konta oraz dostępem do systemu bankowości internetowej. Wniosek możemy złożyć poprzez stronę internetową, oddział bankowy lu b telefonicznie. Podczas składania wniosków musimy wyrazić zgodę na e-korespondencję oraz zaakceptować regulamin promocji.

Warunki promocji

Po zawarciu umowy bank wymaga od nas abyśmy aktywnie korzystali z konta. Aby spełnić ten warunek w każdym z 12 kolejnych miesięcy będziemy musieli wykonać min. 2 transakcje z konta. Transakcje muszą być wykonane na rachunki przedsiębiorstw, które są: dostawcami mediów, dostawcami usług płatniczych, uczelniami, placówkami systemu oświaty. W danym miesiącu może to być np: spłata raty kredytu i opłata rachunku za energię elektryczną (możliwości jest dużo – szczegóły znajdziemy w regulaminie).

Zasady naliczania nagród

Premia w wysokości 1 zł będzie naliczana za każdą transakcję aplikacją mobilną o wartości min. 5 zł. Bank nie uwzględnia transakcji wykonanych poprzez BLIK oraz transakcji na rachunek lokat oszczędnościowych(założenie lokaty). Jeśli w danym miesiącu dokonamy kilku transakcji na ten sam rachunek beneficjenta premia zostanie naliczona tylko raz – za pierwszą transakcję.

W danym miesiącu możemy uzyskać max. 25 zł premii co w ciągu roku daje nam 300 zł 🙂 Premia za dany miesiąc jest wypłacana  do 8. dnia miesiąca kolejnego.

Warunki promocji nie są skomplikowane jednak zmuszają do regularnego korzystania z konta. Osoby, które zamierzają otworzyć to konto mają dobrą okazję do zyskania dodatkowych premii 🙂  🙂 🙂

Dokumenty

Regulamin promocji: Mobilna Premia 2

Share This