PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Rozpoczęła się kolejna, świetna promocja Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj w Banku BNP Paribas, w której za założenie konta zyskać możemy premię w wysokości aż 300 zł. Zapraszamy do zapoznania się z promocją.

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać najpóźniej do 25.08.2019r lub do wyczerpania puli nagród- 2500 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowania jest do nowych klientów banków- osób, które na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 9 miesięcy nie posiadały ani współposiadały konta osobistego w Banku BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank. Bank skrócił okres karencji w porównaniu z poprzednią promocją.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że zarejestrujemy się w promocji poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego wraz z zaakceptowaniem wymaganych zgód. Następnie, internetowo, z wykorzystaniem linka promocyjnego składamy wniosek o konto osobiste Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości internetowej. I zawieramy umowę o konto najpóźniej do 31.08.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji możemy zyskać dwie równowartościowe nagrody, każda po 150 zł. Pierwsze 150 zł otrzymamy, jeśli we wrześniu wykonamy płatności bezgotówkowe na łączną kwotę 300 zł oraz zarejestrujemy na koncie wpływ na łączną kwotę 1000 zł. Kolejne 150 zł zyskamy, gdy powyższe warunki spełnimy odpowiednio w październiku i listopadzie.

Uwaga! W promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ponadto w promocji wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

Bank zastrzega również, że wpływ nie może pochodzić z naszego innego rachunku prowadzonego przez bank oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank.

Nagrody

O uzyskaniu pierwszej nagrody zostaniemy poinformowani do 21.10.2019r, natomiast o drugiej do 20.12.2019r. Nagrodę otrzymamy do 31.10.2019r i 31.12.2019r. do dnia 27.10.2019r musimy zalogować się na stronie podanej przez Organizatora i podać w formularzu dane do otrzymania nagrody.

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej

Dokumenty