W III edycji promocji mKonta Intensive w mBanku zyskać możemy premię w kwocie 300 zł w zamian za założenie konta oraz wykonywanie transakcji. Promocja skierowana jest do osób, które dużo płacą kartą lub Blikiem, bowiem w promocji musimy wykonać płatności na kwotę 2500 zł miesięcznie

AKTYWNA DO 31.08.2020r

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.08.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci Banku, czyli osoby, które od 01.01.2017 r nie posiadały konta osobistego i oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że  zawnioskujemy o otwarcie rachunku mKonto Intensive z wybraną kartą debetową: Mastercard Intensive, Visa Intensive, Visa Świat Intensive lub Visa Foto, a następnie podpiszemy umowę o prowadzenie rachunku. Konieczne jest zaakceptowanie oświadczenia o przystąpieniu do promocji.

Jakie warunki należy spełnić

Po założeniu konta powinniśmy spełnić jeszcze jeden warunek promocji- a mianowicie w danym miesiącu wykonać transakcje kartą lub Blikiem na łączną kwotę minimum 2500 zł. Za każdy miesiąc, w którym spełnimy powyższy warunek Bank naliczy nam premię w wysokości 50 zł, premię możemy zdobyć w okresie 6 następujących po sobie miesięcy.

Pierwszą premię Bank naliczy nam po upływie pełnego miesiąca od tego, w którym przystąpiliśmy do promocji. Zatem, gdy do promocji przystąpimy w czerwcu, płatności możemy dokonywać przez cały lipiec, a zwrot na konto otrzymamy w sierpniu 2020r.

Dodatkowo w promocji zyskujemy zwolnienie przez okres 6 miesięcy z comiesięcznej opłaty za kartę Visa Świat Intensive, która normalnie wynosi 10zł.

Nagrody

Każdą z premii otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

mKonto Intensive – ile kosztuje?

Otwarcie i prowadzenie konta

  • 0 zł – otwarcie konta
  • 0 zł/ 49,50 zł – prowadzenie konta

Zwolnienie z opłaty nastąpi, gdy suma wpływów wyniesie min. 7000 zł miesięcznie (bank nie uwzględni przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta, ) lub gdy średnia suma aktywów wyniesie min. 100 000 zł lub gdy suma obrotów na eMakler wyniesie min. 100 000 zł

Korzystanie z bankomatów

  • 0 zł  – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju powyżej 100 zł
  • 0 zł – oplata za wypłaty z bankomatów krajowych dla wypłat poniżej 100 zł
  • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach za granicą
  • 0 zł – wypłata CashBack

Korzystanie z karty

  • 0 zł – opłata za wydanie karty
  • 0 zł – opłata miesięczna za kartę Mastercard Intensive, Visa Intensive, Visa Foto
  • 10 zł- opłata miesięczna za kartę Visa Świat Intensive

mKonto Intensive związane jest z wysoką opłatą za prowadzenie konta, która wynosi aż 49,50 zł miesięcznie. Co prawda opłaty możemy uniknąć, ale tylko osiągając dosyć wysokie wpływy na konto w ciągu miesiąc- min. 7000 zł lub posiadając aktywy o wartości co najmniej 100 000 zł.

W ramach konta zyskujemy natomiast darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą oraz darmową kartę płatniczą- Mastercard Intensive, Visa Intensive oraz Visa Foto.

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ ZA:

49 days : 03 hrs : 09 mins : 44 secs

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!