PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Wakacyjna promocja Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwarta na Świat w BNP Paribas skierowana do osób lubiący podróże. Do zdobycia nawet 300 zł za założenie konta oraz spełnienie prostego warunku aktywności za płatności kartą i wpływ na konto. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić najpóźniej  do dnia 12.07.2019 roku lub do czasu osiągnięcia liczby 2000 wniosków promocyjnych. Informację o zakończeniu promocji bank przekaże za pomocą strony.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, to znaczy osób, które w ciągu ostatniego roku nie miały zawartej umowy o rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w Banku BNP Paribas oraz w Raiffeisen Banku. Bank wyklucza również osoby, które w dniu składania wniosku są stroną umowy ramowej z Bankiem. Poniżej zapis z regulaminu:

nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej; w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo –rozliczeniowego w Banku oraz w ramach działalności przejętej przez Bank z dniem 31.10.2018 r. w wyniku podziału podmiotu o numerze KRS 14540.

Jak przystąpić do promocji

Aby przystąpić do promocji powinniśmy przesłać wypełniony formularz rejestracyjny wraz z wymaganymi oświadczeniami. Po złożeniu formularza otrzymamy potwierdzenie o objęciu nas promocją w postaci e-maila zawierającego link promocyjny. Następnie, za pomocą otrzymanego linka, musimy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową Otwartą na Świat i dostępem do bankowości internetowej do 12.07.2019r. Natomiast umowę o prowadzenie konta podpisać musimy najpóźniej do 19.07.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

Na całą nagrodę w promocji w kwocie 300 zł składają się dwie nagrody o wartości 150 zł każda.

Aby dostać pierwszą nagrodę musimy wykonać płatności kartą o łącznej wartości 300 zł w lipcu i sierpniu 2019 r. Drugą nagrodę zyskamy, gdy we wrześniu i październiku 2019 r otrzymamy wpływ na konto na łączną kwotę 1000 zł.

Uwaga! Bank nie uwzględni wpływu, jeśli będzie przelewem z innego rachunku bankowego należącego do nas prowadzonego przez Bank BNP Paribas oraz BGŻ Optima, wpłatą gotówkową oraz będzie to przelew z rachunku kredytowego.

Poza tym z promocji wyłączone są transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Dodatkowo bank nie uwzględni nam przelewów natychmiastowych oraz wykonanych za pomocą płatności BLIK, PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje płatności za pomocą Google Pay i Apple Pay).

Nagrody

Informację o przyznaniu pierwszej nagrody dostaniemy na e-mail podany podczas rejestracji nie później niż do 20.09.2019r, natomiast o drugiej do 20.11.2019r. Nagrody zostaną nam wydane do końca miesiąca, w którym otrzymamy informację o ich przyznaniu, czyli odpowiednio do 30.09.2019r i 30.11.2019 r.

Aby odebrać pierwszą nagrodę powinniśmy do 25.09.2019r zalogować się na stronie Organizatora i przekazać numer konta bankowego, na który zostaną przekazane nagrody.

Karta Otwarta na Świat

Zakładając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat zyskamy darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, płatności kartą za granicą bez dodatkowych kosztów przewalutowania oraz ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży”, które daje możliwość zwrotów kosztów odwołanej podróży do kwoty 40 000zł. Dodatkowym bonusem jest bezpłatna usługa Boingo WiFi, która umożliwia dostęp do hotspotów w różnych miejscach na świecie (usługa dostępna do 31.12.2019r). Prowadzenie konta jest darmowe, zapłacimy jednak 10 zł miesięcznie za korzystanie z karty.

Dokumenty