PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Wysoka premia w kwocie nawet 300 zł w Millenium Banku za założenie konta firmowego Mój Biznes z kartą debetową oraz za spełnienie warunków promocji.

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 30.08.2019 r lub do wyczerpania puli nagród – 2000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEID, którzy nie mają zawartej umowy z Bankiem o jakikolwiek produkt dla firm. Ponadto w promocji nie mogą wziąć udziału przedsiębiorcy, którzy otworzyli Konto 360° w promocji, a następnie odstąpili od umowy.

Jak przystąpić do promocji

W pierwszym kroku musimy założyć Konto Mój Biznes wraz z kartą debetową Visa Mój Biznes poprzez aplikacją mobilną Banku– Millenet. Zatem, aby założyć konto firmowe musimy posiadać już konto osobiste w Banku.

Wnioskując o konto musimy wyrazić niezbędne zgody: na przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji otrzymamy premię w kwocie 100 zł za każdy z trzech miesięcy- wrzesień, październik, listopad, jeśli w każdym z miesięcy spełnimy następujące warunki: wykonamy jednorazowy przelew do ZUS w kwocie minimum 200 zł oraz otrzymamy na konto wpływ zewnętrzny w wysokości minimum  1000 zł.

Uwaga! Bank zastrzega, że wpływem na Konto nie może być „wpływ z innych rachunków bankowych –indywidualnych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą (….) prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium T FI S.A.”

Nagrody

Bank wypłaci nam premię najpóźniej do 31.12.2019r na konto otwarte w promocji. Pamiętamy, że premię otrzymaną w ramach promocji musimy rozliczyć i opłacić podatek.

Konto Mój Biznes

Konto Mój Biznes to korzystna oferta dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Bowiem wystarczy, że w poprzednim miesiącu wykonamy przelew do ZUS lub zapewnimy wpływ na konto w kwocie 1000 zł. Więcej informacji o koncie znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/konto-firmowe-millennium-bank

Dodatkowe 200 zł za kartę kredytową

Zakładając kartę kredytową w Millenium Banku możemy zyskać premię w wysokości 200 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji: http://wybieramkonto.pl/200-zl-w-sierpniowej-promocji-karty-kredytowej-w-millennium-banku-pula-nagrod-ogranoczona

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!