Wróciła promocja konta firmowego Mój Biznes w Millenium Banku, a w niej za założenie konta i spełnienie niezwykle prostego warunku otrzymać możemy nawet 300 zł w gotówce. Zapraszamy do analizy promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.10.2019 r lub do wyczerpania puli nagród – 2000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Aby wziąć udział w promocji musimy być przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG, który nie ma zawartej umowy z Bankiem o żaden produkt dla firm. Z promocji wykluczeni są również przedsiębiorcy, którzy otworzyli Konto 360° w promocji, a następnie odstąpili od umowy.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że założymy Konto Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes poprzez aplikację mobilną Banku– Millenet.

W promocji musimy wyrazić niezbędne zgody: na przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji otrzymamy premię w kwocie 100 zł za każdy z trzech miesięcy, jeśli w każdym miesiącu- do 30.11.2019r, 31.12.2019 oraz 31.01.2020 r wykonamy jednorazowy przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł oraz otrzymamy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł. Brak spełnienia warunków promocji w jednym z miesięcy nie wyklucza nas z promocji.

Uwaga! Wpływem na Konto nie może być „wpływ z innych rachunków bankowych –indywidualnych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą (….) prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium T FI S.A.”

Nagrody

Premia zostanie nam wypłacona najpóźniej do 28.02.2020r na konto otwarte w promocji. Pamiętamy, że otrzymana premia pozostaje w związku z działalnością gospodarczą i musimy ją rozliczyć i opłacić podatek.

Konto Mój Biznes

Więcej informacji o Koncie Mój Biznes znajdziecie tutaj: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/konto-firmowe-millennium-bank

Dokumenty