W wiosennej promocji karty kredytowej Mastercard Impresja w Millennium Banku zdobędziemy 300 zł w postaci bonu do zrealizowania w sieci sklepów Biedronka. Dodatkowo wyrabiając kartę zyskamy 5% moneybacku, a w promocji konta osobistego w Banku możemy zarobić 250 zł w gotówce.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 maja 2021r lub do wyczerpania puli nagród

PULA NAGRÓD: tak – 10 000 szt

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, warunki trzeba spełniać przez 6 miesięcy

DO ZDOBYCIA: Nawet 300 zł w formie bonu do sklepów sieci Biedronka

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.05.2021 r lub do wyczerpania puli nagród- 10 000 sztuk. O zakończeniu promocji Bank poinformuje za pomocą strony internetowej.

Dla kogo jest ta promocji

Z promocji możemy skorzystać, jeśli nie posiadaliśmy karty kredytowej w Millennium Banku od 1.01.2019 r oraz nie byliśmy w procesie wnioskowania o rezygnację z karty.

Jak przystąpić do promocji

W promocji składamy wniosek o kartę kredytową Millennium Mastercard Impresja. Istotne, abyśmy wniosek o kartę złożyli w systemie internetowym Millenet lub aplikacji mobilnej Banku. Co oznacza, że musimy być posiadaczami konta osobistego w Banku.

Następnie zawieramy umowę o kartę z limitem kredytowym min. 3000 zł oraz najpóźniej w dniu zawarcia umowy o kartę wyrażamy zgodę na otrzymywanie:

  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne,
  • informacji handlowych przez telefon,
  • dopasowanych informacji handlowych,
  • informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem

Jakie warunki należy spełnić

Nagrodę, a jest nią bon do sieci sklepów Biedronka o wartości 50 zł otrzymamy za wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM o wartości co najmniej 350 zł. Łącznie możemy zdobyć 6 takich bonów, jeśli płatności wykonamy w każdym z 6 miesięcy następujących po miesiącu przyznania karty.

Dla przykładu, gdy umowę zawrzemy w kwietniu, warunki promocji spełniamy w okresie od maja do października 2021r, a zawierając umowę w maju od czerwca do końca listopada 2021r.

Biorąc udział w promocji zyskujemy również darmową obsługę karty przez 12 miesięcy. Wystarczy, że w każdym miesiącu wykonamy minimum jedną płatność kartą.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy poprzez wiadomość sms do końca miesiąca następującego po danym miesiącu, w którym spełnimy warunek promocji. W momencie wypłaty nagrody musimy być nadal posiadaczami karty kredytowej. Karta ważna jest przez 12 miesięcy od momentu jej otrzymania.

Moneyback za płatności kartą – nawet 600 zł w skali roku

Dokonując zakupów kartą kredytową Millennium Banku możemy skorzystać z moneybacków. Płacąc kartą Millennium Impresja dostaniemy 5% zwrotu (maksymalnie 50 zł miesięcznie) w sklepach: Apart, Empik, Carrefour, travelplanet, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, Penny Black, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Oysho, Zara Home, UterQue, Stradivarius.

250 zł za konto osobiste

Aby skorzystać z promocji karty kredytowej trzeba posiadać konto osobiste. Jeśli nie mamy jeszcze konta, to w pierwszej kolejności wnioskujemy o założenie np Konta 360. Zakładając konto osobiste w Millennium Banku i spełniając warunki promocji możemy zyskać nawet 250 zł. Więcej o promocji znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/250-zl-w-promocji-konta-360-i-konta-360-student-w-millennium-bank-nawet-250-zl-za-polecenia-konta

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest