Trwa październikowa edycja promocji karty kredytowej w Millennium Banku. W zamian za wyrobienie karty i dokonywanie za jej pomocą płatności zyskamy 300 zł w postaci karty podarunkowej do wykorzystania na Allegro. Dodatkowo w stałej ofercie Banku zarobić możemy nawet do 760 zł zwrotu rocznie za płatności kartą oraz zyskać darmową obsługę karty przez 12 miesięcy.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 31 października 2020r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: tak – 10 000 szt.
  • Do zdobycia: 300 zł na Allegro
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.10.2020 r lub do wyczerpania puli nagród- 10 000 sztuk. O zakończeniu promocji Bank poinformuje za pomocą strony internetowej.

Dla kogo jest ta promocji

Z promocji możemy skorzystać, jeśli nie posiadaliśmy karty kredytowej w Millennium Banku od 1.01.2018 r oraz nie byliśmy w procesie wnioskowania o rezygnację z karty

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że w promocji złożymy wniosek kredytowy o wydanie jednej z kart:

  • Millennium Mastercard Impresja,
  • Millennium Mastercard Gold
  • Millennium Mastercard.
Zawnioskować możemy za pomocą systemu internetowego Millenet lub aplikacji mobilnej Banku. Co oznacza, że aby skorzystać z promocji, musimy wcześniej być posiadaczami konta osobistego.

Następnie podpisujemy umowę o kartę z limitem kredytowym min. 3000 zł dla karty Millennium Mastercard Impresja i Millennium Mastercard oraz min. 5000 zł dla karty Millennium Mastercard Gold.

Jakie warunki należy spełnić

Gdy otrzymamy kartę, mamy do spełnienia jeszcze jeden warunek, który dotyczy wykonania transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na kwotę min. 300 zł w każdym z trzech miesięcy: w listopadzie i grudniu 2020r oraz styczniu 2021r. Zakupy możemy robić w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

W promocji zyskamy również darmową obsługę karty przez 12 miesięcy, gdy każdym miesiącu wykonamy minimum jedną płatność kartą.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy w formie cyfrowego kodu poprzez wiadomość sms, najpóźniej do dnia 28.02.2021r. Nagroda ważna jest do 28.02.2022r. W momencie wypłaty nagrody musimy być nadal posiadaczami karty kredytowej.

Moneyback za płatności kartą – do 760 zł w skali roku

Dokonując zakupów kartą kredytową Millennium Banku możemy skorzystać z moneybacków. Płacąc kartą Millennium Impresja dostaniemy 5% zwrotu w sklepach: Apart, Empik, Carrefour, travelplanet.pl, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, Penny Black, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Oysho, Zara Home, UterQue, Stradivarius.

Dokumenty

Pin It on Pinterest