W Credit Agricole rozpoczęła się II edycja promocji, w której zdobyć możemy 3% moneybacku za płatności wykonywane za pomocą Google Pay oraz Apple Pay. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

AKTYWNA DO 10.04.2020 r

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do 10.04.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów Banku, którzy na dzień 1.03.2020 r oraz w okresie ostatnich 2 lat nie posiadali karty kredytowej w Banku.

Jak przystąpić do promocji

Powinniśmy zawnioskować o jedną z wybranych kart kredytowych:

    • Credit Agricole VisaGold,
    • Credit Agricole Mastercard Gold,
    • Credit Agricole Visa Silver  lub
    • Credit Agricole Mastercard Silver,

Następnie zawrzeć umowę o kartę. We wniosku wymagane jest od nas zaakceptowanie regulaminu promocji.

Jakie warunki należy spełnić

Aby dokonywać płatności musimy pobrać i zainstalować na swoim telefonie lub tablecie aplikację Google Pay lub Apple Pay umożliwiającą wykonywanie płatności oraz dodać swoją nowo założoną kartę kredytową do aplikacji.

Następnie pozostaje nam już tylko wykonywanie płatności kartą w sklepach lub punktach usługowych, wyposażonych w terminal do płatności zbliżeniowych, a Bank zwróci nam 3% wartości wykonanych płatności.

W jednym okresie rozliczeniowym zdobyć możemy maksymalnie 75 zł moneybacku, łącznie do zdobycia nawet 300 zł. Pierwszy okres rozliczeniowy trwa od marca do czerwca 2020r, kolejne: od lipca do września 2020r, od października do grudnia 2020r oraz od stycznia do marca 2021r.

Aby otrzymać cały moneyback w jednym okresie rozliczeniowym musimy wydać 2500 zł – w ciągu czterech okresów rozliczeniowych będziemy musieli wydać 10 000 zł. Dość dużo 🙁

Nagrody

Premię otrzymamy do końca miesiąca następującego po zakończeniu okresu rozliczeniowego. Wykonując płatności w okresie od marca do czerwca przelew dostaniemy do końca lipca 2020r.

Program Poleceń w Credit Agricole

W Programie Poleceń- za otwarcie konta z polecenia oraz za każde skuteczne polecenie konta zyskamy premię w kwocie 50 zł, łącznie do zdobycia nawet 500 zł. Więcej o promocji znajdziesz tutaj:

http://wybieramkonto.pl/50-zl-za-polecenia-konta-i-otwarcie-konta-z-polecenia-w-credit-agricole

150 zł za przeniesienie wynagrodzenia

Jeśli założymy konto osobiste w Banku i przeniesiemy wynagrodzenie na nowo otwarte konto, dostaniemy dodatkowe 150zł. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/50-zl-za-polecenia-konta-i-otwarcie-konta-z-polecenia-w-credit-agricole

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ ZA:

02 : 03 : 10 : 04
Skorzystaj z promocji!

 

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy