Tym razem w promocji karty kredytowej w Millenium Banku zyskać możemy rekordowe 300 zł w formie bonów do wykorzystania na Allegro oraz nawet do 760 zł zwrotu rocznie za płatności kartą. Gdy dodatkowo założymy konto osobiste w promocji, powiększymy naszą premię o kolejne 200 zł.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 16.06.2020 r lub do wyczerpania puli nagród- 7 000 sztuk. O zakończeniu promocji Bank poinformuje za pomocą strony internetowej.

Dla kogo jest ta promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1.01.2018 r nie posiadały karty kredytowej w Millenium Banku oraz nie były w procesie wnioskowania o rezygnację z karty.

Jak przystąpić do promocji

W czasie trwania promocji powinniśmy złożyć wniosek o wydanie jednej z kart kredytowych: Millenium Visa Impresja, Millenium Visa Gold lub Millenium Visa Alfa, a następnie zawrzeć umowę o kartę.

Wniosek o kartę złożymy poprzez Millenet lub aplikację mobilną banku.

Jakie warunki należy spełnić

Wystarczy, że wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem w sklepach stacjonarnych lub internetowych na łączną kwotę minimum 200 zł w okresie trzech kolejnych miesięcy, a za każdy miesiąc otrzymamy bon do wykorzystania na Allegro o wartości 100 zł. Pierwszym miesiącem, w którym spełniamy warunki, jest miesiąc następujący po miesiącu wydania karty. Zatem, gdy kartę otrzymamy w maju, płatności musimy wykonać w okresie czerwiec- sierpień, gdy otrzymamy kartę w czerwcu, płatności wykonujemy w okresie lipiec- wrzesień.

Korzystając z promocji zostaniemy również zwolnieni z opłaty miesięcznej za obsługę karty w każdym z 12 miesięcy, gdy w każdym z miesięcy wykonamy minimum jedną płatność kartą.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Nagroda zostanie nam przekazana poprzez wiadomość sms.

W momencie wypłaty nagrody musimy być nadal posiadaczami karty kredytowej.

Moneyback za płatności kartą – do 760 zł w skali roku

Dokonując zakupów kartą kredytową Millenium Banku możemy skorzystać z moneybacków.

Płacąc kartą Millenium Impresja dostaniemy 5% zwrotu w sklepach: Apart, Empik, Carrefour, travelplanet.pl, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, Penny Black, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Oysho, Zara Home, UterQue, Stradivarius

Gdy jesteśmy posiadaczami karty Millenium Alfa możemy otrzymać zwrot 5% wartości zakupów w sklepach: Apart, Sephora, Leroy Merlin, Inter Cars, Empik, Cinema City.

200 zł w promocji konta osobistego w Millenium Banku

Obok promocji karty kredytowej, możemy również skorzystać z promocji konta osobistego Konta 360 w Millenium Banku i powiększyć naszą premię o 200 zł w gotówce. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/latwe-200-zl-w-promocji-konta-360-lub-konta-360-student-w-millennium-banku-wystarczy-spelnic-standardowe-warunki

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!