W kolejnej w promocji Konta 360° i Konta 360° Student w Millennium Banku w zamian za założenie konta i spełnienie kilku warunków zarobimy łącznie 270 zł 100 zł w formie bonu podarunkowego na Allegro, 150 zł w gotówce oraz 20 zł cashbacku na goodie.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 1 luty 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 100 zł na Allegro+ 150 zł w gotówce + 20 zł cashback na goodie

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

06
days
:
01
hrs
:
12
mins
:
41
secs

Do kiedy możemy przystąpić do promocji

Z promocji możemy skorzystać do dnia 1.02.2021r.

Kto może wziąć udział w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które na dzień rozpoczęcia promocji tj. 22.12.2020r nie posiadały w Banku żadnego produktu, nie są stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem i nie są byłymi klientami Banku, którzy brali już udział w akcji promocyjnej Konta 360° lub Konta 360° Student. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

2. Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

3.Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji została zarejestrowana, jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji.

Jak przystąpić do promocji

W promocji powinniśmy podpisać umowę o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz w kartą debetową poprzez stronę promocji oraz wyrazić zgodę przetwarzanie danych w celu otrzymywania informacji handlowych lub marketingowych. Umowę musimy podpisać w terminie do 1.02.2021r poprzez kuriera lub zdalnie, wykonując selfie. Pamiętajmy, że zakładając konto na selfie musimy do dnia 31.05.2021 r potwierdzić swoją tożsamość w dowolnej placówce Banku.

W tym samym czasie, tj do 1.02.2021 r musimy również aktywować aplikację mobilną Banku.

Już za samo podpisanie umowy o konto i aktywację aplikacji dostaniemy pierwszą nagrodę, którą jest 100 zł w postaci karty podarunkowej na Allegro oraz 20 zł cashbacku na goodie. Premię możemy z łatwością powiększyć spełniając warunki opisane poniżej.

150 zł premii – jakie warunki należy spełnić

Aby zyskać kolejną premię – 150 zł w gotówce powinniśmy zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą lub za pomocą BLIK. Oba warunki musimy spełnić w każdym z czterech miesięcy – lutym, marcu, kwietniu i maju 2021r.

Spełnienie tych warunków, nie tylko zapewni nam otrzymanie premii, ale również  zagwarantuje darmowe prowadzenie konta i zwolnienie z opłaty za kartę.

Ponadto w promocji powinniśmy dokonać minimum jednej zbliżeniowej płatności telefonem lub wykonać jedną comiesięczną stałą płatność np za prąd, gaz lub Internet. Na spełnienie tego warunku mamy czas do 31.05.2021r.

Nagroda

Karta podarunkowa na Allegro i cashback zostaną nam przekazane w formie elektronicznego kodu sms-em na numer podany we wniosku o konto, w terminie do 26.02.2021r. Nagroda pieniężna  zostanie nam wypłacona najpóźniej do 30.06.2021r.

Na wykorzystanie karty podarunkowe mamy 6 miesięcy od momentu jej otrzymania, a cashbacku 14 dni.

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest