Po raz kolejny w promocji konta osobistego – Konta dla Ciebie w Banku BNP Paribas zdobyć możemy całkiem pokaźną sumę w gotówce- 251 zł. Warunki promocji są naprawdę proste. Pamiętajmy, że pula nagród w promocji jest ograniczona. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 3000 rejestracji, jednak nie później niż do 30.09.2019 roku

Dla kogo jest ta promocja

Wziąć udział w promocji mogą nowi klienci banku- osoby, które na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 9 miesięcy nie posiadały ani współposiadały konta osobistego w Banku BNP Paribas ora Raiffeisen Banku.

Jak przystąpić do promocji

Dokonać zgłoszenia w promocji możemy przesyłając formularz rejestracyjny poprzez stronę promocji wraz z zaakceptowanymi oświadczeniami. Gdy otrzymamy potwierdzenie o objęciu nas promocją, składamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj, z Kartą Otwartą na Świat lub Kartą Otwartą na eŚwiat oraz z dostępem do bankowości internetowej przez Internet za pomocą linka promocyjnego do 30.09.2019r. Następnie na podstawie złożonego wniosku podpisujemy umowę o prowadzenie rachunku bankowego, najpóźniej do 7.10.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

Wartość premii w promocji wynosi 251 zł, składa się ona z 2 części- pierwsza o wartości 100 zł, a druga 151 zł.

Pierwsza nagroda zostanie nam przyznana, gdy w październiku 2019 r wykonamy 2 przelewy środków z konta za pomocą bankowości internetowej. Natomiast, abyśmy otrzymali drugą nagrodę, powinniśmy w listopadzie i grudniu 2019r wykonać płatności bezgotówkowe na łączną kwotę 300 zł oraz otrzymać wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł.

Uwaga! W promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ponadto w promocji wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz przelewy natychmiastowe (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

W promocji nie zostaną uwzględnione wpływy pochodzące z innych naszych rachunków prowadzonych przez bank oraz z rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych.

Nagrody

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody dostaniemy do 21.11.2019r, o drugiej do 20.01.2020r.  Nagrody zostaną nam przekazane odpowiednio do 30.11.2019r oraz do 31.01.2020r.

Aby została nam wypłacona pierwsza nagroda, do 25.11.2019 r powinniśmy zalogować się na stronie wskazanej przez Organizatora i uzupełnić dane niezbędne do wypłacenia nagrody.

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej

400 zł w promocji karty kredytowej

Oprócz promocji konta osobistego, możemy skorzystać z równoległej promocji karty kredytowej w BNP Paribas. A w niej do zyskania voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w jednym ze sklepów: Allegro, RTV EURO AGD, Empik lub H&M. Więcej informacji  o promocji znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/nawet-400-zl-w-kolejnej-edycji-promocji-karty-kredytowej-w-bnp-paribas-pula-nagrod-ograniczona

Dokumenty