W noworocznej promocji Konta Otwarte na Ciebie w BNP Paribas możemy zyskać 250 zł. Wystarczy, że będziemy aktywnie korzystać z założonego konta. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja aktywna jest do 15.01.2020 roku lub do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 3000 rejestracji.

Dla kogo jest ta promocja

Biorąc udział w promocji należy być nowym klientem banku, który na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 9 miesięcy nie posiadał ani współposiadał konta osobistego w Banku BNP Paribas ora Raiffeisen Banku.

Jak przystąpić do promocji

Najpierw dokonujemy zgłoszenia w promocji poprzez wypełnienie i przesłanie formularza rejestracyjnego wraz z zaakceptowanymi oświadczeniami poprzez stronę promocji. Następnie wnioskujemy o Konto Otwarte na Ciebie z dowolną kartą płatniczą oraz z dostępem do bankowości internetowej, korzystając z otrzymanego linka promocyjnego, najpóźniej do 15.01.2020r.  Do 29.01.2020r zawieramy umowę o prowadzenie konta.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji możemy otrzymać dwie nagrody- w kwocie 150 zł i 100 zł. Pierwszą nagrodę otrzymamy za wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą oraz zarejestrowanie wpływu na konto w kwocie min 1000 zł w lutym 2020r. Druga nagroda zostanie nam przyznana za spełnienie powyższych warunków w marcu 2020r.

Pamiętajmy jednak, że w promocji nie zostaną uwzględnione transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ponadto wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz przelewy natychmiastowe (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

Natomiast wpływ nie może pochodzić z naszego rachunku prowadzonego przez bank, z rachunku kredytowego oraz nie może być wpłatą gotówkową.

Nagrody

Informację o przyznaniu pierwszej nagrody dostaniemy do 20.03.2020r, drugiej do 20.04.2020r. Nagrody zostaną wypłacone do końca miesiąca, w którym otrzymamy informację o ich przyznaniu.

Przed odebraniem pierwszej nagrody, do 25.03.2020r. powinniśmy zalogować się na stronie wskazanej przez Organizatora promocji i uzupełnić dane niezbędne do jej wypłacenia.

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy