Nie wychodząc z domu możemy otworzyć Konto Otwarte na Ciebie w Banku BNP Paribas, a za spełnienie warunków promocji otrzymamy 200 zł w gotówce lub 250 zł w postaci e-kodów do wykorzystania na Allegro.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja aktualna jest do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 3000 rejestracji, jednak nie dłużej niż do 26.04.2020 roku .

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji może przystąpić nowy klient banku, czyli osoba, która na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 12 miesięcy nie posiadała ani współposiadała konta osobistego w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że za pomocą strony promocji zarejestrujemy się w promocji, przesyłając formularz rejestracyjny wraz z wymaganymi oświadczeniami dotyczącymi zaakceptowania regulaminu promocji, wyrażenia zgody na przetwarzanie przez Organizatora promocji naszych danych osobowych w zakresie prowadzonej promocji oraz zgody na przekazanie przez Bank informacji o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Później składamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z dowolną kartą i dostępem do bankowości internetowej wykorzystując do tego otrzymany po rejestracji link promocyjny. Na podpisanie umowy mamy czas najpóźniej do 16.05.2020r. Umowę podpiszemy za pomocą kodu SMS w systemie Autenti- bez wychodzenia z domu, a kurier przywiezie nam kartę debetową do konta.

Jakie warunki należy spełnić

Nagrodę o którą walczymy w promocji wybieramy na etapie przystąpienia do promocji, i nie możemy jej potem zmienić. Do wyboru mamy: 200 zł w gotówce lub 250 zł w postaci bonów do wykorzystania na Allegro.

Po wyborze nagrody pieniężnej, w maju 2020 r powinniśmy wykonać minimum 1 przelew za pomocą bankowości internetowej, wykonać minimum 2 transakcje Blik oraz zapewnić wpływ na kwotę co najmniej 500 zł. Za spełnienie tych warunków Bank przyzna nam premię w wysokości 50zł. Kolejne 150 zł otrzymamy, gdy te same warunki spełnimy również w czerwcu 2020r.

Natomiast, gdy wybierzemy nagrodę w postaci e- kodów na Allegro, mamy do spełnienia takie same warunki, różniące się jedynie ilością wykonanych transakcji.

Aby dostać pierwsze 100 zł, musimy wykonać minimum 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej, wykonać minimum 3 transakcje Blik oraz zapewnić wpływ na kwotę co najmniej 1000 zł w maju 2020 r. Drugą nagrodę- 150 zł otrzymamy, gdy te same transakcje powtórzymy również w czerwcu 2020r.

Bank zastrzega, że w promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ponadto jako przelew środków za pomocą bankowością internetowej nie zostaną uwzględnione operacje dokonane za pośrednictwem: BLIK, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz przelewy natychmiastowe.

W promocji nie zostaną zaakceptowane również wpływy pochodzące z innych naszych rachunków prowadzonych przez bank oraz z rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych.

Nagrody

O przyznaniu pierwszej nagrody zostaniemy poinformowani za pomocą wiadomości e-mail do dnia 22.06.2020r, natomiast o drugiej do 24.07.2020r.  Nagrody zostaną nam przekazane do końca miesiąca, w którym dostaniemy informację o ich przyznaniu, czyli 30.06.2020 oraz 31.07.2020r. W celu odebrania pierwszej nagrody, do 25.06.2020r. powinniśmy zalogować się na stronie Organizatora promocji i podać dane niezbędne do wypłacenia nagrody.

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy