W Santander Banku rozpoczęła się promocja Konta Jakiego Chcę oraz Konta Jakiego Chcę dla młodych, w której zyskamy 200 zł w gotówce za założenie konta oraz 50 zł za otwarcie konta dla naszego dziecka. Dodatkową premię zarobimy za otwarcie konta z polecenia. Do tego możemy jeszcze zyskać nawet 300 zł zwrotu za rachunki.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 31 października 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: nawet 250 zł w gotówce
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy przystąpić do 31.10.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji możemy skorzystać, gdy jesteśmy osobą pełnoletnią i od 01.10.2019r do dnia otwarcia konta nie posiadaliśmy ani nie współposiadaliśmy rachunku osobistego w Santander Banku.

Ponadto zgodnie z regulaminem z promocji wykluczeni są obecni i byli klienci banku, którzy od 1.04.2019 r. brali udział w promocji Konta Jakiego Chcę lub Konta Jakiego Chcę dla Młodych.

Jak przystąpić do promocji

W promocji wnioskujemy o otwarcie Konta Jakiego Chcę lub Konta Jakiego Chcę dla Młodych za pośrednictwem strony internetowej promocji. Karta debetowa nie jest wymagana do spełniania warunków promocji. Na podstawie złożonego wniosku podpisujemy umowę o konto, najpóźniej do 15.11.2020r.

Zgodnie z regulaminem umowę zawrzemy podczas kontaktu wideo z doradcą Banku lub podczas wizyty kuriera.

Bank wymaga od nas również podania numeru telefonu i adresu e- mail oraz wyrażenia zgód na: kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym, na otrzymywanie od Banku korespondencji w formie elektronicznej- EKK oraz na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenia regulacji bankowych. Czas na złożenie oświadczeń mamy do 30.11.2020r.

Jakie warunki powinniśmy spełnić

Po założeniu konta mamy do spełniania trzy warunki:

  • wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM,
  • zapewnienie wpływu na konto w kwocie co najmniej 1000 zł oraz
  • zalogowanie się do aplikacji Santander Mobile.

Warunki promocji musimy spełnić w każdym z trzech miesięcy, przy czym możemy zacząć je spełniać w miesiącu, w którym założymy konto lub kolejnym czyli zakładając konto w październiku, warunki spełniamy od października 2020r lub listopada 2020r.

Premię w promocji możemy powiększyć o dodatkowe 50zł, jeśli po zawarciu umowy o Konto Jakie Chcę otworzymy konto dla naszego nieletniego dziecka. O konto dla dziecka możemy zawnioskować do dnia 25.11.2020r po zalogowaniu się na nasze konto, a umowę zawrzeć do dnia 30.11.2020r za pomocą wideorozmowy. Konto możemy otworzyć dla każdego naszego dziecka.

Nagrody

Nagroda zostanie nam wypłacona do dnia 15.03.2021r na konto otwarte w promocji. Nagroda dodatkowa zostanie wypłacona na konta dziecka otwarte w ramach promocji.

50 zł – za otwarcie konta z polecenia

Kolejne 50 zł trafi na nasze konto, gdy podczas zakładania konta podamy kod polecenia otrzymany od znajomego. Więcej o warunkach Programu Poleceń dowiemy się tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-500-zl-za-polecenia-w-programie-polecen-w-santander-bank-polska-viii-edycja-promocji

Moneyback 1% za płatności za rachunki

W ofercie Konta Jakiego Chcę obowiązuje stała oferta w postaci zwrotu na konto 1% kwoty za płatności rachunków za prąd, gaz, Internet, TV, telefon. Maksymalnie w skali roku zyskać możemy zwrot nawet 300 zł.

Dokumenty

Pin It on Pinterest