PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Rozpoczęła się kolejna edycja promocji karty kredytowej Mastercard w ING Banku Śląskim, w której do zdobycia nawet 250zł. Zapraszamy do analizy promocji

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Do promocji możemy przystąpić do dnia 29.04.2019 r lub do wyczerpania puli 3 600 nagród. O zakończeniu promocji bank poinformuje za pomocą strony.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Oferta skierowana jest do osób, które nie posiadały karty kredytowej w ING Banku Śląskim od dnia 1.10.2018 r.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI

Wziąć udział w promocji możemy składając wniosek o wydanie karty kredytowej Mastercard poprzez System Moje ING lub w Oddziale Banku. W formularzu musimy podać następujący kod promocji: KM190417922

Kolejnym krokiem jest zawarcie umowy o kartę kredytową do dnia 30.04.2019r poprzez System Moje ING lub w Oddziale Banku.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

W ramach promocji nagradzane są transakcje wykonywane kartą. Od maja 2019 r do września 2019 r musimy wykonać minimum 2 płatności kartą kredytową wydaną w ramach promocji na dowolną kwotę. Mogą być to płatności gotówkowe, przelewy kartowe, transakcje polecenia przelewu, transakcje polecenia  zapłaty, transakcje na odległość oraz najprostsze transakcje bezgotówkowe.

Za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunki promocji bank wypłaci nam premię w wysokości 50 zł, czyli razem do zdobycia mamy 50 zł przez 5 miesięcy, co razem daje 250 zł. Niespełnienie warunków w jednym z miesięcy nie wyklucza nas z promocji, a odpowiednio pomniejsza naszą premię.

Nagrodę otrzymamy jeśli będziemy prawidłowo spłacać zadłużenie na naszej karcie kredytowej do 31.10.2019r.

NAGRODY

Każda miesięczna nagroda w wysokości 50 zł zostanie przekazana do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji na nasz rachunek karty kredytowej.

KARTA KREDYTOWA MASTERCARD W ING

Ile kosztuje karta kredytowa w ING Banku Śląskim? Poniżej najważniejsze opłaty i prowizje

Opłata za wydanie karty: 0 zł; opłata za obsługa karty: 50 zł- opłata roczna, pobrania zostanie, jeśli średnia miesięczna wartość płatności kartą wyniesie mniej niż 500zł

  • Wymagany dochód miesięczny: 800 zł netto
  • Aktualne oprocentowanie: 10%
  • Kwota minimalna spłaty zadłużenia: 5%, minimum 50zł
  • Limit kredytowy: 2 000 zł do 20 000 zł
  • Okres bezodsetkowy: 52 dni
  • Realizacja płatności bezgotówkowych: 0zł
  • Wypłata gotówki z bankomatów: 3% wypłaconej kwoty, minimum 9zł

Karta Mastercard w ING nie jest najtańszą kartą kredytową. Opłata za korzystanie z karty jest całkiem wysoka, wynosi 50 zł w skali roku. Warunkiem zwolnienia w opłaty jest dokonywanie płatności kartą na kwotę minimum 500 zł miesięcznie.

W ING Bank Śląski możemy również przystąpić do promocji, w której za założenie konta osobistego Direct lub Konta Komfort, zyskać możemy bonus o wartości 140 zł. Więcej informacji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/ing-bank

DOKUMENTY