W Banku BNP Paribas możemy zyskać dość wysoką premię w wysokości 270 zł 20 zł na kawę do Costa Coffee oraz 250 zł w gotówce. Podobnie, jak we wcześniejszych promocjach warunki do spełnienia są niezwykle proste, a pula nagród jest bardzo mocno ograniczona

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
 • Trwa do: 24 lipca 2020r lub do wyczerpania puli nagród
 • Pula nagród: tak – 3000 szt.
 • Do zdobycia: 250 zł w gotówce + 20 zł na kawę w Costa Coffee
 • Warunki promocji: łatwe

Kto może przystąpić do promocji?

Do promocji może przystąpić osoba, która na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 12 miesięcy nie posiadała ani współposiadała konta osobistego w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Do promocji przystąpimy w kilku krokach. Po pierwsze wypełniamy i wysyłamy formularz rejestracyjny wraz z wymaganymi oświadczeniami:

 • zaakceptowanym regulaminem promocji,
 • wyrażoną zgodą na przetwarzanie przez Organizatora promocji naszych danych osobowych w zakresie prowadzonej promocji oraz
 • zgodą na przekazanie przez Bank informacji o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Po drugie, po otrzymaniu informacji o objęciu nas promocją, za pomocą wygenerowanego dla nas linka promocyjnego wnioskujemy o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z dowolną kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej.

I po trzecie podpisujemy umowę o prowadzenie konta za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, kartę do konta dostarczy nam kurier. Umowę musimy podpisać nie później niż do 14.08.2020r.

Jakie warunki należy spełnić

Już za samo założenie konta przyznana zostanie nam pierwsza nagroda- voucher podarunkowy o wartości 20 zł do wykorzystania w sieci kawiarni Costa Coffee. Kolejne nagrody – 100 zł oraz 150 zł w gotówce zostaną nam wypłacone po spełnieniu określonych warunków. Mianowicie premia w kwocie 100 zł trafi do nas, gdy w sierpniu 2020 r zapewnimy wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł oraz wykonamy transakcje bezgotówkowe o wartości 300 zł. Kolejne 150 zł zostanie nam wypłacone, jeśli spełnimy powyższe warunki we wrześniu i październiku 2020r.

W promocji Bank nie uwzględni wpływów pochodzących z innych naszych rachunków prowadzonych przez bank, z rachunków kredytowych, wpłat gotówkowych oraz przelewów natychmiastowych i przelewów dokonanych za pomocą systemów płatności: DotPay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK.

Ponadto w promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Nagrody

Informację o przyznaniu pierwszej i drugiej nagrody otrzymamy do dnia 22.09.2020r, natomiast o trzeciej do 23.11.2020r. Nagrody zostaną nam przekazane do końca miesiąca, w którym dostaliśmy wiadomość o ich przyznaniu. Voucher podarunkowy zostanie nam przekazany poprzez wiadomość sms.

W celu odebrania drugiej nagrody musimy zalogować się na stronie Organizatora i przekazać adres, na który zostanie wysłana nagroda. Mamy na to czas do 27.09.2020r.

Na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!