PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do zdobycia nawet 250 zł w promocjach mBiznes Konta Standard w mBanku plus darmowe konto przez 2 lata. Zapraszamy do analizy promocji😊

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do dnia 03.04.2019 roku.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku- przedsiębiorców, którzy na dzień 8.01.2019 roku nie posiadali rachunku bankowego w mBanku.

Jak przystąpić do promocji

Wziąć udział w promocji możemy poprzez dokonanie rejestracji na stronie promocji. W rejestracji musimy wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie poinformowania organizatora o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Następnie musimy podpisać umowę o konto mBiznes konto Standard. Mamy na to czas do 3.05.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

Aby otrzymać  premię w wysokości 150 zł musimy w okresie 2 miesięcy po otwarciu konta (najpóźniej do 3.07.2019r) wykonać jedną płatność bezgotówkową lub przelew zewnętrzny np. na konto w innym banku.

Nagrody

O przyznaniu premii zostaniemy poinformowani do dnia 31.07.2019r na nasz e-mail. Premia zostanie przekazane w terminie 14 dni od uzyskania informacji o przyznaniu nagrody na aktywne konto.

Bonus o wartości 100 zł

Równolegle możemy wziąć udział w promocji mBanku, w której za założenie konta mBiznes konto Standard i spełnienie warunku dokonania jednej płatności do ZUS na kwotę minimum 250 zł i wykonanie jednej płatności kartą otrzymamy bonus o wartości 100 zł. Razem w dwóch promocjach możemy zgarnąć 250 zł 🙂

Ponadto przystępując do promocji, możemy zyskać dodatkowe korzyści przez 2 lata od dnia otwarcia rachunku bankowego, do których należą:

  • darmowe prowadzenie konta
  • darmowy pakiet przelewów internetowych
  • brak opłaty za kartę
  • darmowe wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander na terenie kraju
  • darmowe wpłaty we wpłatomatach mBanku, Euronetu

Dokumenty