W Banku BNP Paribas nadal otworzymy konto bez wychodzenia z domu, a dodatkowo możemy skorzystać z promocji Konta Otwartego na Ciebie i zgarnąć 210 zł w gotówce za spełnienie naprawdę łatwych warunków- również online. Pula nagród jest ograniczona więc trzeba się spieszyć

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 4000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 30.04.2020 roku .

Dla kogo jest ta promocja

W promocji może uczestniczyć nowy klient- osoba, która na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 12 miesięcy nie posiadała ani współposiadała konta osobistego w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Do promocji przystąpimy przesyłając wypełniony formularz rejestracyjny wraz z niezbędnymi oświadczeniami dotyczącymi: zaakceptowania regulaminu promocji, wyrażenia zgody na przetwarzanie przez Organizatora promocji naszych danych osobowych w zakresie prowadzonej promocji oraz zgody na przekazanie przez Bank informacji o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Po przesłaniu formularza składamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na eŚwiat i dostępem do bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku oraz zawieramy umowę o prowadzenie konta. Umowę musimy podpisać do dnia 22.05.2020r, zrobimy to online- za pomocą kodu SMS w systemie Autenti. Kartę do konta dostarczy nam kurier.

Jakie warunki należy spełnić

Nagrodę w kwocie 100 zł otrzymamy, gdy w maju 2020r wykonamy co najmniej 6 transakcji BLIK  oraz zapewnimy wpływ na kwotę 1000 zł. Kolejne 110 zł trafi na nasze konto za spełnienie powyższych warunków również w czerwcu 2020r.

Za transakcje BLIK uznane zostaną „transakcje zainicjowane przez Klienta i wykonane z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu Kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z Usługą BLIK”.

W promocji Bank nie uwzględni wpływów pochodzących z innych naszych rachunków prowadzonych przez bank, z rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych.

Nagrody

Informację o nagrodach otrzymamy za pomocą wiadomości e-mail do dnia 19.06.2020r oraz do 24.07.2020r.  Nagrody zostaną nam wypłacone do końca miesiąca, w którym dostaniemy informację o ich przyznaniu. Pamiętajmy jednak, że aby odebrać pierwszą nagrodę, do 25.05.2020r. powinniśmy uzupełnić dane niezbędne do jej wypłacenia. Musimy zalogować się na stronie Organizatora. Instrukcję do logowania znajdziemy w wiadomości informującej nas o zdobyciu pierwszej nagrody.

Na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!