PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kolejna promocja Konta Przekorzystnego w Pekao S.A. Tym razem możliwa premia do zdobycia jest znacznie wyższa w porównaniu z poprzednią edycją. Za założenie konta i spełnienie warunku aktywności możemy zyskać premię w kwocie 200 zł. Dodatkowo promocyjne oprocentowanie 3% w skali roku.

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 31.08.2019 roku lub do wyczerpania puli nagród – 10 000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji możemy skorzystać będąc nowym klientem banku, osobą, która w okresie od 1.08.2018r. do 31.07.2019r. nie posiadała rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego w banku oraz nie była współposiadaczem rachunku.

Jak przystąpić do promocji

Musimy otworzyć Konto Przekorzystne wraz z kartą lub aplikacją PeoPay za pomocą strony internetowej lub aplikacji PeoPay.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji mamy do spełnienia dwa warunki. Po pierwsze musimy zapewnić wpływ na konto na kwotę minimum 500 zł oraz po drugie wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej lub za pomocą aplikacji PeoPay. Pierwsze 100 zł otrzymamy za spełnienie tych warunków do końca września 2019r. Aby otrzymać kolejne 100 zł te same warunki musimy spełnić przez 3 miesiące, w okresie od października do grudnia 2019r.

Uwaga! W ramach wpływu bank nie uwzględni wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub kredytów i pożyczek oraz przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klienta.

Nagrody

Nagroda zostanie nam wypłacona 2 częściach. Pierwszą część nagrody dostaniemy w ciągu 45 dni od zakończenia okresu przystąpienia do promocji na konto założone w promocji, drugą część nagrody do dnia 15.01.2019r.

Promocyjne 3% oprocentowania w skali roku

Możemy zyskać również promocyjne oprocentowanie 3% w skali roku przez okres 180 dni od dnia zawarcia umowy konta oszczędnościowego. Oprocentowanie jest naliczane do wysokości kwoty 30 000 zł. Konto oszczędnościowe w promocji powinniśmy otworzyć najpóźniej do 30.09.2019r.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!