Powróciła promocja Konta Przekorzystnego w Banku Pekao S.A, w której do zyskania 200 zł w gotówce oraz promocyjne oprocentowanie 3% w skali roku. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.12.2019 r.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, osoby, które nie posiadały rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego w banku oraz nie były współposiadaczem rachunku w okresie od 1.01.2018r. do 30.09.2019r.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że otworzymy Konto Przekorzystne  lub Konto Świat Premium wraz z kartą lub aplikacją PeoPay, najpóźniej do 31.12.2019r. Przystępując do promocji musimy wyrazić wymagane przez Bank zgody.

Istotne, abyśmy umowę o rachunek zawarli za pomocą strony internetowej lub aplikacji PeoPay, jest to warunek uprawniający nas do starania się o pełną wartość nagrody. Potwierdzić naszą tożsamość możemy poprzez wykonanie selfie. Tylko w sytuacji, gdy identyfikacja przez system Banku nie powiedzie się, możemy zawrzeć umowę w oddziale banku. Poniżej zamieszczamy zapis z regulaminu:

Warunek uważa się również za spełniony, jeśli Uczestnik próbował zawrzeć wspomnianą umowę poprzez Podstronę internetową Banku (online) lub aplikację PeoPay (mobilnie), jednak umowa nie została zawarta w tych kanałach w wyniku negatywnej weryfikacji tożsamości Uczestnika przez system informatyczny Banku, ale została zawarta w oddziale Banku.

Jakie warunki należy spełnić

Nagroda w promocji podzielona jest na dwie części- każda z nich wynosi 100 zł. Do otrzymania pierwszych 100 zł niezbędne jest zapewnienie jednorazowego wpływu na konto w kwocie minimum 500 zł oraz wykonanie minimum jednej transakcji bezgotówkowej za pomocą karty debetowej lub aplikacji PeoPay w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o konta.

W ramach wpływu bank nie uwzględni wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub kredytów i pożyczek oraz przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klienta.

Natomiast drugą część nagrody otrzymamy, jeśli te same warunki spełnimy w okresie trzech kolejnych miesięcy. Zatem łącznie wpływ i płatność musimy wykonać przez cztery, kolejne miesiące. Dla przykładu: jeśli zawrzemy umowę o konta w październiku, warunki promocji uprawniające nas do uzyskania pierwszej części nagrody musimy spełnić w listopadzie, natomiast pozostałe od grudnia 2019r do lutego 2020r.

Nagrody

Pierwszą część nagrody otrzymamy  do końca drugiego miesiąca po przystąpieniu do promocji, natomiast drugą część nagrody dostaniemy najpóźniej do 29.05.2020r.

Promocyjne 3% oprocentowania w skali roku

Możemy zyskać również promocyjne oprocentowanie 3% w skali roku przez okres 180 dni od dnia zawarcia umowy konta oszczędnościowego. Oprocentowanie jest naliczane do wysokości kwoty 30 000 zł. Konto oszczędnościowe w promocji powinniśmy otworzyć najpóźniej do 08.01.2020r.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy