PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ruszyła kolejna, ciekawa promocja z Kontem Optymalnym BGŻ BNP Paribas, w której za aktywne korzystanie z konta możemy otrzymać nawet do 180 zł na zakupy do Żabki lub Freshmarketu. Zapraszamy do analizy promocji😊

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić od dnia 10.01.2019 roku do czasu osiągnięcia liczby 1500 wniosków promocyjnych. Promocja trwa najpóźniej do 31.01.2019 roku. Dlatego im szybciej, tym lepiej.

Po wyczerpaniu puli wniosków promocyjnych bank zablokuje możliwość rejestracji w promocji.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które w ciągu ostatnich 2 lat nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta w Banku BGŻ BNP Paribas oraz konta w przejętym Banku Raiffeisen Polbank Polska SA. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

1) nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;
2) w okresie 24 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku oraz, przed przeniesieniem wydzielonej części działalności Raiffeisen Bank Polska do Banku BGŻ BNP Paribas S.A., które nastąpiło dnia 31.10.2018 r, w Raiffeisen Bank Polska S.A.

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć przystąpić do promocji musimy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie promocji

W formularzu wymagane jest od nas zaakceptowanie zgód: zgody na warunki Regulaminu, zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika i przekazanie ich bankowi w zakresie promocji oraz zgody na przekazanie informacji organizatorowi o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Po wysłaniu formularza rejestracyjnego na nasz e-mail podany w formularzu zostanie wysłany link promocyjny, który będzie nam potrzebny do złożenia wniosku o konto.

Następnym krokiem jest złożenie wniosku o Konto Optymalne wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej przez internet po przekierowaniu za pomocą linka promocyjnego. Musimy podpisać umowę o konto za pośrednictwem kuriera najpóźniej do 14.02.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

Nagrodę możemy otrzymać za wykonywanie transakcji kartą wydaną do konta w miesiącach luty – lipiec 2019 roku. Za każdą transakcję na kwotę wyższą niż 10 zł, dostaniemy bon o wartości 5 zł. W miesiącu możemy dostać 6 bonów, każdy o wartości 5 zł. Zatem do uzyskania w jednym miesiącu mamy łącznie 30 zł. Promocja trwa przez 6 miesięcy, w każdym do zdobycia 30 zł, czyli razem możemy otrzymać 180 zł 🙂

Jeśli w danym miesiącu wykonamy mniej transakcji np. 3 płatności kartą na kwotę wyższą niż 10 zł, otrzymamy bon o wartości 15 zł. Pamiętajmy, że brak jakiejkolwiek płatności kartą w którymś miesiącu, wykluczy nas z udziału w promocji.

Uwaga! Z promocji wyłączone są płatności: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay oraz transakcje o Kodach MCC:

  • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999 –  określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.”

Nagrody

O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani za pomocą wiadomości przesłanej na nasz e-mail do 19 dnia kolejnego miesiąca. Nagrodę otrzymamy w formie bonu elektronicznego e-kodu za pomocą wiadomości sms, do końca miesiąca, w którym dostaniemy informację o jej przyznaniu.

Otrzymane bony możemy wykorzystać z sklepach Żabka i Freshmarket. Bony ważne są do dnia 10.01.2020 r.

Dokumenty

Regulamin promocji: Skocz po premię