PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Wystartowała promocja, w której do zdobycia jest 200 zł za założenie iKonta Biznes plus nawet do 1500 zł w skali roku za aktywne korzystanie z konta. Jak zdobyć premie?

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 30.04.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest przedsiębiorców, którzy nie posiadali żadnego rachunku firmowego w Alior Banku dla danego numeru NIP od 18.03.2018r.

Jak przystąpić do promocji

Na początku musimy dokonać rejestracji na stronie promocji poprzez wypełnienie formularza, w którym wymagane jest od nas podanie adresu e-mail. Następnie potwierdzamy rejestrację mailowo i logujemy się na stronie promocji. Składamy wniosek o konto iBiznes w Alior Banku.

Podczas wnioskowania musimy wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia otwarcia przez nas konta i spełnienia warunków promocji.

Na rejestrację i złożenie wniosku o konto mamy czas do 30.04.2019r, natomiast na zawarcie umowy o prowadzenie konta do 30.05.2019r

Jakie warunki należy spełnić

Aby otrzymać 200 zł musimy dokonać wpłaty na konto o łącznej wartości minimum 500zł, najpóźniej do 30.07.2019 r. I to wszystko, nasze konto zostanie zasilone kwotą 200 zł.

Nagrody

O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani  za pomocą wiadomości e-mail nie później niż do 15.08.2019r. Potem w ciągu 5 dni musimy wypełnić formularz podając w nim dane do przelewu nagrody. Nagroda zostanie nam wypłacona w  ciągu 21 dni od dnia poinformowania nas o uzyskaniu nagrody.

1500 zł za aktywne korzystanie z konta iKonta Biznes

Przez 12 miesięcy możemy uzyskać premię w wysokości do 125 zł miesięcznie za wykonanie transakcji, które są premiowane przez bank. Premiowane są między innymi takie transakcje jak: przelewy do ZUS, US, przelewy SEPA, natychmiastowe, transakcje kartą…

Więcej informacji o promocji 1500 zł dla aktywnie korzystających iKonta Biznes znajdziesz tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-1500-zl-dla-aktywnie-korzystajacych-z-ikonta-biznes-w-alior-banku

Szczegóły o iKoncie Biznes

Więcej informacji o iKoncie Biznes zapraszamy do naszej analizie

Regulamin promocji