PROMOCJA ZAKOŃCZONA

źródło: mBank

Promocję dla osób otwierających konto przygotował również mBank. Promocja dotyczy eKonta Standard lub eKonta Plus. Do zgarnięcia mamy nawet 160 zł, a premiowane jest aktywne korzystanie z konta. Zapraszamy do analizy oferty 🙂

Do kiedy można przystąpić do promocji

Do promocji można przystąpić do 19 sierpnia 2018r

Dla kogo jest ta promocja

Promocja jest skierowana do osób, które nie posiadały konta w mBanku od dnia 01.01.2016r. Poniżej zapis z regulaminu promocji

Przez nowego Klienta, rozumiemy osobę, którą począwszy od 01.01.2016r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
1) rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego i/lub
2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Jak przystąpić do promocji

Jeśli chcemy przystąpić do promocji wystarczy, że do 19 sierpnia 2018r złożymy wniosek o otwarcie ekonta standard lub ekonta plus wraz z kartą debetową. Podczas składania wniosku należy zaakceptować wymagane oświadczenia. Na podstawie złożonego wniosku należy zawrzeć z Bankiem umowę. Bank zastrzega, że musi to być umowa indywidualna.

Jakie warunki należy spełnić

W każdym z 5 miesięcy, w których możemy otrzymać premię należy:

  • wykonać odpowiednią liczbę transakcji(szczegóły poniżej) za pomocą karty lub BLIKIEM
  • w każdym miesiącu musimy zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł(nie może to być przelew z innego konta w mBanku, które posiadamy)
  • przynajmniej raz w danym miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej Banku

Nagrody

Nagrodą w promocji jest zwrot za płatności kartą lub BLIKIEM. Wysokość otrzymanego zwrotu zależy od tego ile transakcji wykonamy w danym miesiącu. Wygląda to tak:

  • od 5 do 9 transakcji – otrzymamy 10 zł premii
  • od 10 do 14 transakcji – otrzymamy 20 zł premii
  • 15 i więcej transakcji – otrzymamy 30 zł premii

Maksymalny zwrot jaki możemy otrzymać danym miesiącu to 30 zł. Zwrot możemy otrzymywać przez 5 kolejnych miesięcy. W sumie możemy trzymać 30 zł x 5 = 150 zł premii

Jak uzyskać dodatkowe 10 zł?

Jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu od otwarcia konta w promocji otworzymy konto do regularnego oszczędzania Moje Cele i wykonamy na nim pierwszą transakcję, otrzymamy dodatkowe 10 zł premii.

W sumie w promocji możemy zgarnąć 160 zł 🙂 🙂 🙂

Kiedy otrzymamy nagrodę?

Jeśli do promocji przystąpimy np. w połowie lipca to już od sierpnia będą zliczane transakcje, za które zostanie naliczona premia. Premia naliczona za sierpień zostanie wypłacona do końca września. W kolejnych miesiącach wygląda to analogicznie.

W ten sam sposób zostanie również naliczona dodatkowa premia w wysokości 10 zł. Jeśli przystąpimy do promocji w połowie lipca to do końca sierpnia mamy czas na wykonanie transakcji na koncie oszczędnościowym. Naliczona premia zostanie wypłacona do końca września.

Dokumenty

Share This