PROMOCJA ZAKOŃCZONA

źródło: mbank.pl

W drugiej edycji promocji eKonta z premią możemy zyskać maksymalnie 150 zł za aktywne korzystanie z konta. Jak zyskać maksymalną premię? Zapraszamy do analizy promocji

Do kiedy trwa promocja

Do promocji można przystąpić do dnia 14 stycznia 2019r, a cała promocja trwa do 31.08.2019r

Kto może skorzystać z promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku, czyli osób, które od 01.01.2016 roku nie posiadały lub współposiadały w Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Jak przystąpić do promocji

Jeśli chcemy przystąpić do promocji wystarczy, że w okresie przystąpienia do promocji złożymy wniosek o otwarcie nowego konta standard lub plus wraz z kartą do konta. Co ważne podczas składania wniosku należy zaakceptować wymagane oświadczenia. Na podstawie złożonego wniosku należy zawrzeć z bankiem umowę. UWAGA! Musi to być umowa indywidualna.

Jakie warunki należy spełnić

Nagrodę w postaci zwrotu na konto otwarte w promocji otrzymujemy za dokonane płatności kartą promocyjną lub BLIKIEM. Wysokość premii jest uzależniona od ilości wykonanych transakcji w danym miesiącu:

  • od 5 do 9 transakcji – 10 zł premii
  • od 10 do 14 transakcji – 20 zł premii
  • 15 i więcej transakcji – 30 zł premii

30 zł to maksymalna premia jaką możemy zyskać w danym miesiącu. UWAGA! Transakcje nie mogą być anulowane do 15 dnia następnego miesiąca. W ciągu 5 miesięcy możemy zyskać 30 zł x 5 = 150 zł.

Premia jest naliczana po upływie pełnego miesiąca licząc od miesiąca, w którym przystąpimy do promocji. Jeśli przystąpimy do promocji we wrześniu to od października będziemy wykonywali transakcji uprawniające do otrzymania premii. Wypłata premii nastąpi do końca kolejnego miesiąca (w naszym przykładzie do końca listopada)

Oprócz wykonania odpowiedniej liczby transakcji, w danym miesiącu musimy zapełnić również jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł. UWAGA! Nie może to być przelew z innego konta w Banku, którego jesteśmy posiadaczem. Ostatnim warunkiem jest min. 1 logowanie do aplikacji mobilnej Banku w danym miesiącu.

Podsumowanie

Warunki są promocji są proste. Z promocji najbardziej skorzystają osoby, które często płacą kartą. Przed przystąpieniem do promocji warto upewnić się, że bez problemu będziemy w stanie spełnić warunek comiesięcznego wpływu na konto (min. 1000 zł) – bez tego nie otrzymamy premii za transakcje. Całkowita premia do zgarnięcia to 150 zł – warto wziąć po uwagę, że jest ona rozłożona na 5 miesięcy.

Dokumenty

Regulamin promocji: eKonto z premią – II edycja

Share This