Aktualnie trwa VI edycja promocji eKonta Osobistego z premią, w której za założenie konta i spełnienie warunków promocji możemy otrzymać do 150 zł oraz promocyjne oprocentowanie na rachunku Moje Cele w wysokości 2,5% do kwoty 20 000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja aktualna jest do 29.02. 2020 r. Możemy do niej przystąpić do 30.10. 2019 r.

Dla kogo jest ta promocja

Aby przystąpić do promocji należy być nowym klientem Banku – osobą, która od 1.01. 2017 r nie była posiadaczem konta osobistego i oszczędnościowego w mBanku.

 Poniżej zapis z regulaminu promocji:

Przez nowego Klienta, rozumiemy osobę, którą począwszy od 01.01.2017r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem: 1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Konto wspólne jest wyłączone z promocji.

Jak przystąpić do promocji

W okresie trwania promocji powinniśmy złożyć wniosek o otwarcie eKonta osobistego wraz z kartą debetową oraz zaakceptować wymagane oświadczenia. Następnie musimy zawrzeć umowę o prowadzenie konta.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji możemy otrzymać  premię w kwocie 100 zł za szybki wpływ oraz 50 zł za transakcje. Zyskujemy również oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 2,5% do kwoty 20 000 zł do dnia 29.02.2020r.

Aby zyskać 100 zł powinniśmy w ciągu 7 dni od otwarcia konta otrzymać na konto jednorazowy wpływ w kwocie minimum 1000 zł oraz w ciągu miesiąca od otwarcia konta wykonać 5 płatności kartą  lub Blikiem.

Na przykład: Jeśli przystąpimy do promocji w sierpniu, do końca września musimy dokonać transakcji.

Kolejną gotówkę dostaniemy za spełnienie tych samych warunków w kolejnym miesiącu, czyli w naszym przykładzie w październiku.

Uwaga! Wykonanych transakcji nie możemy anulować do 15 dnia następnego miesiąca po ich wykonaniu. Inaczej bank nam ich nie uwzględni. Bank zastrzega również, że wpływem nie może być przelew wykonany z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy posiadaczami lub współposiadaczami.

Jeśli chcemy skorzystać z oprocentowania na rachunku, suma naszych wpływów w danym miesiącu musi być wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń.

Nagroda

Premie zostaną nam wypłacone do końca miesiąca następnego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

eKonto osobiste – ile kosztuje?

Szczegóły ekonta można znaleźć na stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/mbank

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!