W VIII edycji promocji eKonta Osobistego z premią możemy zyskać 150 zł oraz promocyjne oprocentowanie na rachunku Moje Cele w wysokości 2,6% do kwoty 20 000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

AKTYWNA DO 27.05.2020

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 27.05.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Aby skorzystać z promocji musimy być nowym klientem mBanku, który od 1.01. 2017 r nie posiadał konta osobistego i oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Konto wspólne jest wyłączone z promocji.

Jak przystąpić do promocji

Musimy złożyć wniosek o otwarcie eKonta osobistego wraz z kartą debetową oraz zawrzeć umowę o prowadzenie konta. We wniosku powinniśmy zaakceptować wymagane oświadczenia. Możesz skorzystać z link poniżej aby przejść do wniosku

Jakie warunki należy spełnić

W promocji możemy zyskać dwie premie – pierwszą o wartości 100 zł, kolejną w kwocie 50 zł za spełnienie prostych warunków.

Aby otrzymać pierwszą premię musimy w ciągu 7 dni od otwarcia konta zasilić je kwotą minimum 1000 zł oraz w ciągu miesiąca od otwarcia konta wykonać 5 płatności kartą  lub Blikiem na dowolną kwotę. Gdy przystąpimy do promocji w lutym, do końca marca musimy dokonać transakcji.

Kolejną premię dostaniemy, gdy te same warunki spełnimy w kolejnym miesiącu, czyli w naszym przykładzie w kwietniu.

Uwaga! Transakcji nie możemy anulować do 15 dnia następnego miesiąca po ich wykonaniu.  Bank zastrzega również, że wpływem nie może być przelew wykonany z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy posiadaczami lub współposiadaczami.

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 2,6% do kwoty 20 000 zł do dnia 31.08.2020r zyskamy, gdy suma naszych wpływów w danym miesiącu będzie wyższa o minimum 100 zł od sumy obciążeń.

Nagroda

Premie zostaną nam wypłacone do końca miesiąca następnego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

eKonto osobiste – ile kosztuje?

Szczegóły ekonta można znaleźć na stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/mbank

Program Poleceń w mBanku

Posiadając konto w mBanku możemy przystąpić do Programu Poleceń, w którym polecając konta w mBanku zyskamy od 50 zł do nawet 300 zł, w zależności od konta, które polecimy.

Więcej informacji o Programie znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/od-50-zl-do-300-zl-za-skuteczne-polecenie-w-programie-polecen-w-mbanku

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ ZA:

23 : 20 : 41
Skorzystaj z promocji!

 

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 4 / 5. Ilość ocen: 1

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy