PROMOCJA ZAKOŃCZONA

źródło: mbank.pl

Wystartowała 4 edycja promocji Lepiej z eKontem. Jak jak w poprzednich edycjach za otwarcie konta i spełnienie warunków promocji możemy zyskać premię w wysokości nawet 150 zł. Zapraszamy do lektury 🙂

Od kiedy do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić od 29 marca 2018 do dnia 2 lipca 2018r. Cała promocja obowiązuje od 29 marca 2018 do dnia 31 marca 2019r

Kto może przystąpić do promocji

Promocja jest skierowana do nowy klientów czyli osób, które od 01.01.2016r nie posiadały konta w banku. Poniżej zapis z regulaminu:

Przez nowego Klienta, rozumiemy osobę, którą począwszy od 01.01.2016r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
1) rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego i/lub
2) rachunku oszczędnościowego
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Jak przystąpić do promocji

Jeśli jesteśmy nowymi klientami Banku zgodnie z zapisem w regulaminie to wystarczy, że złożymy wniosek o otwarcie eKonta z taryfą standard lub plus wraz z kartą debetową do konta, podczas składania wniosku zaakceptujemy wymagane oświadczenia. Po złożeniu wniosku wystarczy zawrzeć umowę z Bankiem. Bank zaznacza, że musi to być umowa indywidualna(nie możemy zawrzeć jej wspólnie z drugą osobą)

Jakie warunki należy spełnić

UWAGA: Aby otrzymać premię musimy w danym miesiącu kalendarzowym zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz min. 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej Banku.

Nagroda

W promocji nagradzane są transakcje dokonywane kartą promocyjną lub BLIKIEM. Za każde kolejne 5 transakcji otrzymamy zwrot na konto w wysokości 10zł, czyli:

  • jeśli wykonamy od 5 do 9 transakcji otrzymamy w kolejnym miesiącu 10 zł
  • jeśli wykonamy od 10 do14 transakcji otrzymamy w kolejnym miesiącu 20 zł
  • jeśli wykonamy min 15 transakcji otrzymamy w kolejnym miesiącu 30 zł

Wykonane przez nas transakcje nie mogą być anulowane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym je wykonaliśmy. Płatności możemy dokonać w punktach handlowo – usługowych(płatność za zakupy w sklepie)

Bank ogranicza miesięczny zwrot do 30 zł. Premię możemy zdobywać przez 5 miesięcy, a zatem łączna maksymalna pula do zgarnięcia to 150 zł 🙂

Pierwsza premia zostanie naliczona po upływie pełnego miesiąca(licząc od miesiąca, w którym przystąpimy do promocji). Przykładowo: jeśli przystąpimy do promocji w kwietniu to od początku maja Bank będzie zliczał wykonane transakcje, a w czerwcu Bank wypłaci nagrodę za te transakcje.

Analizę eKonta Standard w mBanku znajdziesz na tej stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/mbank

Dokumenty

Regulamin promocji: Lepiej z eKontem – IV edycja

Share This