PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Wraz z początkiem listopada wystartowała w ING Banku Śląskim. Do zgarnięcia mamy nawet 140 zł. Co należy zrobić? Zapraszamy do analizy oferty 🙂

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 31 grudnia 2018r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja jest skierowana do nowych klientów Banku, czyli osób, które od 28 lutego 2018r do 31 października nie posiadały konta w Banku. Oto zapis z regulaminu promocji:

od 28 lutego 2017r. do 31października 2018r. nie mógł posiadać lub współposiadać w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych: „Konto z Lwem Direct”, „Konto z Lwem Komfort”, „Konto z Lwem Mobi”, „Konto z Lwem Premium”, „Konto z Lwem Klasyczne”, „Konto z Lwem Student”,„Konto z Lwem PRP”

Jak przystąpić do promocji

Jeśli chcemy skorzystać z promocji wystarczy, że w okresie od 1 listopada do 31 grudnia otworzymy za pomocą strony internetowej Banku Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort wraz z kartą debetową i kontem oszczędnościowym.

Jakie warunki należy spełnić

Aby otrzymać premię wystarczy, że po otwarciu konto spełnimy warunek aktywności. Do końca marca 2019r. należy dokonać transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na kwotę 1000 zł. Za spełnienie tych warunków zyskamy premię w wysokości 100 zł.

Dodatkowe 20 zł i 40 zł

Jeśli chcemy powiększyć naszą premię o 20zł wystarczy że:

  • Do 31 marca 2019r wykonamy min. 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM w sklepach internetowych. Uwaga mogą to być transakcje wykonane w ramach pierwszego warunku promocji.

lub

  • Do 31 marca 2019r otrzymamy min. 1 wynagrodzenie w wysokości min. 1000 zł na konto otwarte w promocji(nie mogą to być wpłaty własne i wynagrodzenie nie może zostać przelane z rachunku indywidualnego.)

Jeśli zamiast 20 zł chcemy zyskać 40 zł wystarczy, że spełnimy oba powyższe warunki.

Konto MOBI

Konto Mobi to konto przeznaczone dla osób w wieku 18 – 26 lat. W przypadku tego konta również możemy zyskać do 140 zł premii. Warunki promocji są bardzo podobne. Do końca roku należy otworzyć przez internet Konto Mobi wraz z kartą debetową i kontem oszczędnościowym.

 

Aby spełnić warunek aktywności wystarczy, że końca lutego 2018r. wykonamy min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM. Czasu na spełnienie warunku jest mniej ale mogą to być transakcje na dowolną kwotę.

Aby zyskać dodatkową premię wystarczy:

  • Do 28 lutego 2019r wykonamy min. 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM w sklepach internetowych. Uwaga mogą to być transakcje wykonane w ramach pierwszego warunku promocji.

lub

  • Do 28 lutego 2019r. otrzymamy min. jedno wynagrodzenie lub stypendium(podobnie jak w przypadku Konta Direct nie może to być przelew z rachunku indywidualnego, nie są brane pod uwagę wpłaty własne)

Jeśli zamiast 20 zł chcemy zyskać 40 zł wystarczy, że wykonamy oba powyższe warunki.

Nagrody

Bank wypłaci nam nagrodę na konto oszczędnościowe w przypadku konta Direct do 15 kwietnia 2019r, natomiast w przypadku konta Mobi do 15 marca 2019r. W sumie możemy zgarnąć 140 zł. Warunki promocji nie są skomplikowane. Jeśli planowaliście otworzyć konto w ING Banku Śląskim to jest okazja 🙂

Dokumenty

Share This