Tym razem w promocji eKonta możliwości w mBanku do zdobycia powiększona premia o wartości 140 zł. Z premii mogą skorzystać osoby w wieku od 18 do 24 lat. Sprawdź jakie warunki należy spełnić.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
  • Trwa do: 30 listopada 2020r
  • Ograniczona pula nagród: nie
  • Do zdobycia: 140 zł
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do dnia 30.11.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do osób młodych w wieku 18-24 lata, które od 01.01.2017r. nie posiadały ani współposiadały  rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jak przystąpić do promocji

W promocji wymagane jest, abyśmy zawnioskowali eKonto możliwości wraz z kartą debetową poprzez stronę promocji, a następnie zawarli umowę o prowadzenie rachunku.

mBank, podobnie jak inne placówki, wychodzi z propozycją otwarcia konta z wykorzystaniem selfie. Wystarczy, że pobierzemy aplikację mBanku i przygotujemy swój dowód osobisty oraz telefon z dostępem do internetu.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji premiowane jest wykonywanie określonych operacji, do których należą:

  • wykonanie minimum 3 płatności telefonem przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, za zakupy dokonane w sklepach lub przez Internet,
  •  wykonanie minimum 3 przelewów na numer telefonu – musi być to przelew z aplikacji mobilnej wykonany na dowolny numer telefonu zarejestrowany w usłudze BLIK,
  • aktywny cel oszczędnościowy – saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po otwarciu konta wynieść musi co najmniej 10 zł

Za spełnienie każdego z warunków Bank zapłaci nam po 20 zł. Dodatkowe 80 zł otrzymamy po spełnieniu wszystkich warunków promocji. Warunki musimy wypełnić do końca następnego miesiąca po otwarciu konta.

Nagroda

Nagroda zostanie nam wypłacona do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyliśmy konto w postaci zwrotu na nasz rachunek.

Zainteresowała Cię ta promocja? Przejdź na stronę promocji i sprawdź szczegóły

Do końca promocji pozostało:

33 days : 09 hrs : 07 mins : 46 secs

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!