PROMOCJA ZAKOŃCZONA

źródło: ing.pl

Rozpoczęła się promocja dla aktualnych klientów ING Banku Śląskiego. Za przeniesienie wynagrodzenia na konto w ING oraz regularne wpływy możemy otrzymać do 120zł. Zapraszamy do analizy promocji

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 31.03.2019 r.  

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji mogą skorzystać obecni, indywidualni klienci Banku, którzy otrzymają propozycję udziału w promocji od banku. Informację znajdziemy w systemie Moje ING. Promocja skierowana jest do klientów posiadających Konto z Lwem Direct, Komfort, Klasyczne, Student oraz Mobi.

Jak przystąpić do promocji

Aby przystąpić do promocji musimy do 31.03.2019 r złożyć wniosek o przystąpienie do promocji w bankowości internetowej ING. Podczas składania wniosku musimy zaakceptować regulamin promocji.

Jakie warunki należy spełnić

W ramach promocji możemy otrzymać premię w wysokości 100 zł lub 120 zł. Aby dostać premię w wysokości 100 zł wystarczy, że do 31.08. 2019 r przez cztery dowolne miesiące, otrzymamy na konto przelew z tytułu wynagrodzenia na kwotę minimum 1000 zł.

Aby dostać premię w wysokości 120 zł musimy spełnić warunek opisany powyżej oraz do 31.03.2019 r złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia na rachunek w ING.

Pamiętajmy, że wpływem z tytułu wynagrodzenia nie może być przelew wykonany z naszego innego rachunku lub rachunku, którego posiadaczem jest indywidualna osoba oraz nie może być to wpłata własna w oddziale banku lub bankomacie.

Nagrody

Nagroda zostanie nam wypłacona do 17 września 2019 roku na konto, które brało udział w promocji.

Dokumenty

Regulamin promocji: Zyskaj do 120 zł za pensje