PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Aktualna jest promocja w ING Banku Śląskim skierowana do obecnych klientów banku. W promocji możemy otrzymać do 120 zł za regularne wpływy z tytułu wynagrodzenia. Bank rozsyła zaproszenia do promocji do wybranych klientów

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 28.06.2019 r.  

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do obecnych, indywidualnych klientów Banku, którzy otrzymają propozycję skorzystania z promocji od banku. Z promocji mogą skorzystać posiadacze Konta z Lwem Direct, Komfort, Klasyczne, Student oraz Mobi.

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do promocji powinniśmy do dnia 28.06.2019r zapisać się do promocji wypełniając wniosek dostępny w Moje ING oraz akceptując regulamin promocji.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji możemy zyskać nagrodę pieniężną w kwocie 100 zł lub 120 zł.

Nagrodę w wysokości 100 zł dostaniemy, jeśli do 30.11.2019r w dowolnych czterech miesiącach otrzymamy na nasze konto wpływ z tytułu wynagrodzenia na łączną kwotę minimum 1000 zł w każdym z tych miesięcy.

Wyższą premię o 20 zł otrzymamy, jeśli spełnimy warunki opisane powyżej oraz do 28.06.2019 r złożymy dyspozycję przelewu naszego wynagrodzenia w Moje ING i jednorazowo na nasze konto wpłynie wynagrodzenie w kwocie minimum 1000 zł(jednorazowo)

Pamiętajmy, że wpływem z tytułu wynagrodzenia nie może być przelew wykonany z naszego innego rachunku lub rachunku, którego posiadaczem jest indywidualna osoba oraz nie może być to wpłata własna w oddziale banku lub bankomacie.

Nagrody

Nagroda zostanie nam wypłacona do 13.12.2019 r na konto, które brało udział w promocji.

Dokumenty

Regulamin promocji: Zyskaj do120 zł za pensje