AKTYWNA DO: 29 SIERPNIA 2019r

Aktualnie trwa promocja eKonta możliwości skierowana dla osób młodych w wieku 18- 24. W promocji możemy zyskać do 120 zł oraz równocześnie mieć całkiem darmowe konto bankowe. Dla osób młodych eKonto możliwości to jedno z najlepszych kont, a do tego mamy jeszcze promocję

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Do promocji możemy przystąpić do dnia 29.08.2019 roku. Promocja obowiązuje do 31.12.2019r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, osób w wieku od 18 do 24 roku życia, które od 1.01.2017 nie posiadały rachunku osobistego oraz oszczędnościowego w banku o numerach 1140 2004 lub 1140 2017.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI

Przystąpić do promocji możemy składając wniosek o otwarcie eKonta możliwości wraz z kartą debetową, a następnie podpisując umowę o prowadzenie konta. Na przystąpienie do promocji mamy czas do 29.08.2019r.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

W promocji możemy zyskać premię w wysokości 120 zł. Nagradzane są płatności telefonem, przelewy na telefon oraz aktywne oszczędzanie.

Aby otrzymać pierwszą premię w wysokości 40 zł za płatności telefonem wystarczy, że wykonamy minimum 2 płatności telefonem za zakupy dokonane w punktach handlowo- usługowych lub w internecie za pomocą aplikacji Google Pay lub Apple Pay. Na wykonanie płatności mamy czas do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta.

Drugą premię stanowi nagroda w wysokości 40 zł za przelewy na numer telefonu. Musimy wykonać minimum 2 przelewy na numer telefonu zarejestrowany w usłudze BLIK. Czas na spełnienie warunku jest taki sam jak powyżej.

Trzecia premia za cel oszczędnościowy w kwocie 40 zł zostanie nam wypłacona, jeśli założymy konto Moje Cele i będziemy regularnie oszczędzać. Saldo na koniec miesiąca następującego po miesiącu po otwarciu konta musi wynieść przynajmniej 10 zł.

NAGRODY

Nagrodę Bank wypłaci nam na konto promocyjne do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

ILE KOSZTUJE EKONTO MOŻLIWOŚCI

Więcej o eKoncie możliwości znajdziesz tutaj: http://wybieramkonto.pl/konto-dla-studenta/mbank

 

Chcesz skorzystać z tej promocji?

Przejdź na stronę promocji i złóż wniosek

 

DOKUMENTY